35% מאוהדי מכבי חיפה רוצים שבניון יחזור

סקר: אופציית הקאמבק לבית"ר וכמה מייעצים לו לפרוש?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.12.18 - 18:57

תגיות: יוסי בניון

תחילת כתבה

עוד חוזר הניגון. אחרי סערה נוספת בגזרתו של יוסי בניון, במהלכה התעמת עם מאמנו לשעבר אלישע לוי ובגינה עזב רשמית את מכבי פתח תקווה, הקשר בן ה-38 וחצי שוב עומד בפני צומת דרכים לגבי עתידו המקצועי. בניון יצטרך להכריע האם שוב לחפש את עצמו בקבוצה נוספת בליגת העל, לצאת להרפתקה נוספת בחו"ל או לפרוש סופית ממשחק.

סקר שנערך ב"ליגת האוהדים", מצא כי לא פחות מ-45.5 אחוזים מאוהדי הקבוצות בליגה בטוחים שהצעד הנכון עבור הקשר הוותיק, שכיכב במשך עשור בליגה הספרדית והפרמיירליג, הוא לפרוש ממשחק פעיל. 35.8 אחוזים סבורים שחזרה לבית"ר ירושלים, בה שיחק חצי עונה אשתקד, היא האופציה הטובה ביותר עבורו, כש-9.3 אחוזים חושבים שעליו לסיים את הקריירה בליגה אחרת בחו"ל.

שאלה נוספת עליה ענו האוהדים היא אם ירצו לראות את בניון בסיטואציה הנוכחית מגיע לקבוצתם. מה שמעניין לראות הוא השוני העיקרי בין אוהדי בית"ר ירושלים לשאר אוהדי הקבוצות בליגה. על פי פילוח התשובות בין האוהדים, לא פחות מ-82.1 אחוזים מאוהדי הקבוצה מהבירה, שכזכור התחברו מאוד לקשר במהלך חצי העונה שלו בבירה, רוצים לראות את בניון חוזר לקדנציה שנייה בקבוצתם ולסגור מעגל בקבוצה אותה טען שאהד בילדותו.

באופן טבעי, אצל אוהדי שאר הקבוצות המצב שונה לגמרי. תזכורת לכך קיבלנו מלא פחות מ-64.5 אחוזים מאוהדי מכבי חיפה, שלא מעוניינים שיגיע לקבוצתם. גם רוב רובם של אוהדי הפועל באר שבע (77.6%), מועדון נעוריו של בניון, שלא נמנים על אוהביו הגדולים של השחקן, לא מעוניינים שהשחקן יצטרף אל קבוצתם בשלב זה.

גם לשאלה הכללית לאיזה קבוצה בניון יוכל להועיל בשלב זה, רוב אוהדי הליגה (39.5%) בטוחים שחזרה לבית"ר ירושלים צריכה להיות האתגר הבא של השחקן מבין כל קבוצות ליגת העל, כאשר גם הפועל תל אביב עם 12.6 אחוזים הוזכרה על ידי האוהדים כאופציה. 

להורדת האפליקציה לחצו כאן