לא לספונטניים: שיא במחיר הכרטיסים לצ'לסי - בארסה

כואב בכיס: מחירי הכרטיסים בשוק המשני נוסקים לשיאים חדשים וממשיכים להאמיר ככל ששריקת הפתיחה מתקרבת. כמה עולה כרטיס נכון לרגע זה ואיך תמנעו מרכישת זיופים?

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.02.18 - 14:13
תחילת כתבה

הערב, תגיע ברצלונה ללונדון להילחם מול צ'לסי על המקום ברבע גמר האלופות וטירוף הכרטיסים נוסק לשיאים חדשים. ספונטניים וזורמים? ייתכן וזה יעלה לכם ביוקר. מחירי הכרטיסים למשחק בשוק המשני שוברים שיאים וממשיכים להאמיר ככל ששריקת הפתיחה מתקרבת. כרטיס רשמי למבוגר שמחירו הנקוב הוא 41 פאונד, נמכר נכון לרגע זה בלא פחות מ-1200 פאונד (5,800 ש"ח). סכום שיא לשלב שמינית הגמר ב-10 השנים האחרונות!

הסיבה העיקרית לעלייה הדרסטית במחירי הכרטיסים טמונה בביקוש לעומת היצע - משחק אטרקטיבי במיוחד, באצטדיון הקטן באופן יחסי לממדי האירוע, המכיל 42 אלף מושבים בלבד. גבריאל מזרחי, מנכ"ל ובעלי חברת טיקטיק לקראת המשחק: "הטירוף אדיר. משיחות שקיימנו הבוקר עם ספקי הכרטיסים בלונדון, עולה שרובם הגדול במחסור חמור של כרטיסים, אותם הם מנסים להשיג בכל מחיר על מנת לעמוד בהתחייבויות שניתנו ללקוחות."

כמו בריאל מדריד - פ.ס.ז', גם הפעם השוק המשני משגשג והסיכון לרכישת כרטיסים מזויפים - גדול מאוד. עוקץ נפוץ בתחום הוא שיכפול כרטיסים בעלי ברקוד אלקטרוני, אותם ניתן להדפיס בכמויות ולמכור לכל אדם, כשרק בר המזל שהגיע ראשון לאצטדיון יוכל להיכנס עמם. מנכ"ל טיקטיק התייחס לסכנה והזהיר "במשחקים מהסוג הזה תמיד קריטי לרכוש רק כרטיסים רשמיים. אנחנו זיהינו את הסיכון באירוע ובחרנו למכור רק כרטיסי V.I.P רשמיים".


 

הדפס