כמו באליאנץ: תמונת מצב מהנכס החדש של טוטנהאם

המועדון חושף טיזר נוסף מהמתחם היוקרתי שעלות בנייתו מוערכת בכ-850 מיליון פאונד. על עיצוב חוץ האצטדיון ומה מחכה לאוהדים בפנים? עדכון מהלול החדש של התרנגולים

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.18 - 16:19
תחילת כתבה

בניית הבית החדש והיוקרתי במיוחד של טוטנהאם בעיצומה והאוהדים מפנטזים וסופרים את הימים לאחור. בינתיים המועדון שולח טיזר וחושף תמונות חדשות, המגלות כי עיצוב מודרני וטכנולוגיה מתקדמת הושקעו לא רק בתכנון פנים האצטדיון. את המבנה העצום מצפים כעת לא פחות מ-170 לוחות לד יפהפיים, המקיפים את הנכס החדש ומקנים לו מראה עשיר ומודרני. בטוטנהאם מספרים שלוחות הלד הצבעוניים הללו, יאירו בחגיגיות בכל ערב בו התרנגולים יארחו. כן, ממש בדומה לאליאנץ ארנה של באיירן.

בתוך האצטדיון, ממתינים לאוהדי הספורס 61,559 מושבים מפנקים ומתחממים לימי החורף הקרים, בהם גם כניסת USB להטענה של מכשירים, מוזיאון המגולל אודות הקבוצה, חנות אוהדים גדולה ומתחמים ציבוריים המכילים בתי קפה, מסעדות ואזורי משחקים. מעבר למגרש כדורגל, ידע האצטדיון להפוך גם למגרש פוטבול בעזרת מערכת חדשנית השולפת כר דשא נסתר, הישר מתחתית היציעים, ב-25 דק' בלבד.

המתחם שנבנה על חורבותיו של וויט הארט ליין וסביבתו, יעמוד על שטח עצום של 20 דונמים רחבים. עלות הבנייה של הפרויקט היקר מוערכת נכון להיות בסכום עתק של 850 מיליון פאונד ובימים אלו, מעל 1,600 עובדים פועלים במתחם לאורך היום והלילה על מנת לעמוד בלוח הזמנים ולסיים את האצטדיון לקראת עונת 2018/19.

הדפס