מוקדמות מונדובאסקט - בית 12
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 יוון 12 92 23
2 גרמניה 12 150 21
3 סרביה 12 118 19
4 גאורגיה 12 -41 17
5 ישראל 12 -49 17
6 אסטוניה 12 -129 16

קטש: "מנסים לעשות את המקסימום עם הקשיים"

ארבעת שחקני מכבי ת"א בסגל הנבחרת לגיאורגיה. טימור בחוץ בשל פציעה בגב

עמרי מנהיים  01.12.18 - 18:57
תחילת כתבה

אחרי הניצחון על סרביה שנתן הרבה תקווה, נבחרת ישראל תמריא לגיאורגיה למשחק סופר חשוב במוקדמות המונדובאסקט. באיגוד שמו את סוגיית שחקני מכבי תל אביב מאחוריהם ועודד קטש כלל את כל הארבעה (ג'ון דיברתולומאו, ג'ייק כהן, נמרוד לוי ויובל זוסמן) בסגל הסופי להתמודדות. מי שייעדר הוא בר טימור, שסובל מכאבים בגב ולא ייצא.

עודד קטש סיפק התבטאות נוספת משלו בנוגע לסאגת שחקני מכבי ת"א: "הסיטואציה בחלונות הללו היא לא פשוטה. הבנתי שעכשיו גיבשו החלטה, הגיעו להסכמות, הוציאו הודעה משותפת ואנחנו מסתכלים הלאה למשחק בשני".

"זה היה אימון התאוששות למי ששיחק, כל השאר עשו אקסטרות. האימונים שהחמיצו השחקנים לפני סרביה היו יותר משמעותיים ונאלצנו להסתדר. זה לא אידיאלי, לא לקבוצות ולא לנבחרות. אני מניח שיהיו שינויים בפיב"א בהמשך, אבל זו רק השערה שלי", טען המאמן.

"אני לא מוציא בדרך כלל הודעות לתקשורת. הופתעתי לשמוע את הדברים, הוצאתי את ההודעה ואני עומד מאחוריה. מבחינתי יש אמת אחת, וזה הסיפור", אמר קטש על הטענה שלא סיכם לשחרר את שחקני מכבי ת"א והוסיף: "הלחץ הוא אותו לחץ, היריבות אותן יריבות, אנחנו מנסים לעשות את המקסימום במסגרת הקשיים. ברור לכולם מי הפייבוריטית בגאורגיה בחוץ, זה שניצחנו לא הופך את ההכנות לפחות רציניות".

הסגל המלא
תמיר בלאט, יפתח זיו, ג'ון דיברתולומיאו, יובל זוסמן, שון דוסון, גיא פניני, תומר גינת, נמרוד לוי, ג'ייק כהן, עידן זלמנסון, אלכס צוברביץ, אדם אריאל, נתנאל ארצי.

הדפס