במכבי ת"א מנסים לשכנע את יונתן כהן להישאר

במועדון ערכו שיחה עם החלוץ. קניקובסקי מחכה להצעה כספית

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.07.21 - 06:31
תחילת כתבה

לפני המשחק הרשמי הראשון העונה של מכבי תל אביב מול סוטייסקה המונטנגרית, במועדון מנסים להרגיע את הרוחות סביב רצונו של יונתן כהן לעזוב לאיטליה. בשיחה שהתקיימה עם השחקן הובהר לו כי מכבי ת"א בונה עליו ועונה אחת נוספת בישראל תגרום לכך שיגיעו לו הצעות נוספות בעתיד, וגם מקבוצות בכירות יותר.

מצד שני, כהן חושש מכך שהוא מפסיד הזדמנות שלא תחזור לצאת לליגה בכירה יותר, ושככל שגילו יעלה יהיה מסובך יותר לקבל עליו סכומים גבוהים. במכבי החליטו לעסוק בנושא רק אחרי המשחק הערב. בסביבתו מעריכים שאם ההצעה לרכישתו תהיה גבוהה יותר, במועדון יתקשו לעמוד בדרכו.

באשר להרכב, כהן יפתח כחלוץ שפיץ, אלא אם אוסאמה חלאילה יעלה ב-11 ואז כהן ישחק באגף על חשבונו של מתן חוזז. דן גלזר שעשוי לעבור ניתוח בשרירי הבטן בקרוב יעלה למרות הכאבים, לצד אבי ריקן ועדן קארצב. דניאל פרץ יפתח בשער בעקבות הפציעה של דניאל טננבאום.

במועדון אישרו את הידיעה שפורסמה אתמול בערוץ הספורט לפיה מתנהלות שיחות לגבי גבי קניקובסקי עם מכבי נתניה. בקריית שלום כבר העבירו אור ירוק להשאלתו של בר כהן במסגרת הטרייד עם קניקובסקי ואף מוכנים לאופציית רכישה נמוכה מזו שצפויה להיות על פארפה גויאגון.  "אנחנו מאוד רוצים את קניקובסקי ונקווה שיגיע בקרוב", אמר גורם במועדון. סוכנו של קניקובסקי, דודו דהאן, נחת אתמול מסקוטלנד ואחרי המשחק הערב ינסה לתווך בין המועדונים לעסקה. כרגע, קניקובסקי מחכה להצעה כספית שטרם הגיעה ממכבי ת"א.

הרכב משוער: דניאל פרץ; אנדרה ג'ראלדש, לואיס הרננדס, עידן נחמיאס, אנריק סאבוריט; דן גלזר, עדן קארצב, אבי ריקן; אדוארדו גררו, יונתן כהן, אוסאמה חלאילה (מתן חוזז).