מוריניו: "גם בגיל 50 רונאלדו יכול לכבוש"

המאמן שיבח והוסיף: "ריאל הייתה החוויה הטובה ביותר שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.19 - 10:50
תחילת כתבה

הבאז הרועש סביב כריסטיאנו רונאלדו אחרי הרביעייה שכבש בנבחרת פורטוגל מול ליטא במוקדמות יורו 2020 עדיין לא נרגע. היום (חמישי) גם אחד ממאמני העבר של הכוכב הענק, ז'וזה מוריניו, שיבח אותו. מאמן העבר של ריאל מדריד דיבר גם על התקופה שלו בשורות הבלאנקוס.

"אני לא מופתע ממנו. גם בגיל 34 הוא בטופ העולמי, בקבוצת על עם שאיפות גבוהות. הוא מסוג השחקנים שתמיד חושבים על לנצח, על שבירת שיאים, על המותג, ותמיד על להשיג יותר ויותר. זה בהחלט תופעה. יום אחד הוא יהיה בן 50 ופיפ"א יזמינו אותו למשחק אגדות, ואז הוא יגיע ויכבוש גם שם. לדעתי זה יקרה".

"ריאל מדריד הייתה החוויה הטובה ביותר שלי בגלל הדברים שלמדתי כמאמן וכאדם. גם בגלל השיעורים שלמדתי ושעיצבו לי את הקריירה ואת החיים ככלל. התקופה שלי שם זה הזיכרון הטוב ביותר שלי בקריירה, היה פנטסטי".

"הדברים שביקשו ממני לעשות בריאל מדריד תאמו לטבע שלי. אמרו לי שיש את הקבוצה הטובה ביותר בעולם נגדנו, ושהם דורסים אותנו ושצריך להפוך את המצב הזה. היינו צריכים למנוע מברצלונה להביס אותנו, ומאז שום דבר לא היה אותו הדבר. זכינו באליפות הליגה ובסופר-קאפ, אבל שום דבר לא היה כמו גמר גביע המלך".