רשמו ביומנים: לוח המשחקים של יורו 2020

מתי פורטוגל-צרפת ומתי ואיפה ישראל תשחק אם תעפיל? הכל פה

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.19 - 20:51
תחילת כתבה

התיאבון נפתח. הגרלת שלב הבתים של יורו 2020 סיפקה לנו קרבות ענק, שלל משחקים פיקטניים ואחד מבתי המוות הרציניים שנראו בטורניר. אז מתי צרפת תפגוש את פורטוגל וגרמניה ואיפה ישראל תשחק במידה שתצלח את פלייאוף המוקדמות הקשה? לוח המשחקים המלא, כולל מועדי הנוק אאוט, לפניכם. לגזור ולשמור עד ליוני.

שלב הבתים
12.6
רומא: טורקיה - איטליה

13.6
באקו: וויילס - שווייץ
סנט פטרסבורג: בלגיה - רוסיה
קופנהגן: דנמרק - פינלנד

14.6
בוקרשט: אוסטריה - מנצחת פלייאוף 4
אמסטרדם: הולנד - אוקראינה
לונדון: אנגליה - קרואטיה

15.6
גלזגו: מנצחת פלייאוף 3 (בו ישראל משתתפת) - צ'כיה
דבלין: פולין - מנצחת פלייאוף 2
בילבאו: ספרד - שבדיה

16.6
מינכן: צרפת - גרמניה
בודפשט: מנצחת פלייאוף 1 - פורטוגל

17.6
באקו: טורקיה - וויילס
רומא: איטליה - שווייץ
סנט פטרסבורג: פינלנד - רוסיה

18.6
קופנהגן: דנמרק - בלגיה
בוקרשט: אוקראינה - מנצחת פלייאוף 4
אמסטרדם: הולנד - אוסטריה

19.6
וומבלי: אנגליה - מנצחת פלייאוף 3 (בו ישראל משתתפת)
גלזגו: קרואטיה - צ'כיה
דבלין: שבדיה - מנצחת פלייאוף 2

20.6
בילבאו: ספרד - פולין
מינכן: פורטוגל - גרמניה
בודפשט: מנצחת פלייאוף 1 - צרפת

21.6
באקו: שווייץ - טורקיה
רומא: איטליה - וויילס

22.6
סנט פטרסבורג: פינלנד - בלגיה
קופנהגאן: רוסיה - דנמרק
בוקרשט: אוקראינה - אוסטריה
אמסטרדם: מנצחת פלייאוף 4 - הולנד

23.6
לונדון: צ'כיה  - אנגליה
גלזגו: קרואטיה - מנצחת פלייאוף 3 (בו ישראל משתתפת)

24.6
דבלין: שבדיה - פולין
בילבאו: מנצחת פלייאוף 2 - ספרד
מינכן: גרמניה - מנצחת פלייאוף 1
בודפשט: פורטוגל - צרפת

שמינית גמר
27.6
1 אמסטרדם: סגנית בית 1 - סגנית בית 2
2 לונדון: מנצחת בית 1 - סגנית בית 6

28.6
3 בודפשט: מנצחת בית 3 - שלישית בבית 4/5/6
4 בילבאו: מנצחת בית 2 - שלישית בבית 1/4/5/6

29.6
5 קופנהגן: סגנית בית 4 - סגנית בית 5
6 בוקרשט: מנצחת בית 6 - שלישית בבית 1/2/3

30.6
7 דבלין: מנצחת בית 1 - סגנית בית 6
8 גלזגו: מנצחת בית 5 - שלישית בבית 1/2/3/4

רבע גמר
3.7
9 סנט פטרסבורג: מנצחת שמינית גמר 5 - מנצחת שמינית גמר 6
10 מינכן: מנצחת שמינית גמר 2 - מנצחת שמינית גמר 4

4.7
11 רומא: מנצחת שמינית גמר 7 -מנצחת שמינית גמר 8
12 באקו: מנצחת שמינית גמר 1 - מנצחת בית 3

חצי גמר
7.7
13 לונדון: מנצחת רבע גמר 9 - מנצחת רבע גמר 10

8.7

14 לונדון: מנצחת רבע גמר 11 - מנצחת רבע גמר 12

גמר
12.7
לונדון: מנצחת חצי גמר 13 - מנצחת חצי גמר 14