הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היכונו ללילות לבנים: לו"ז הישראלים המלא

90 נציגים ונציגות שלנו בקרוב מאוד ייכנסו למעגל התחרויות, ואנחנו כאן כדי לעשות סדר עם כל התאריכים והשעות בהם ניתן יהיה לצפות בהם, בלוח אחד מסודר. "מקרא אולימפי", פרק ה' ואחרון

ארד ירושלמי
ארד ירושלמי  22.07.21 - 11:15
תחילת כתבה

זהו, הרגע הגדול כמעט פה. טקס הפתיחה של המשחקים האולימפיים בטוקיו ייערך מחר (שישי), וכולנו בהתרגשות שיא. ההייפ הישראלי הפעם הוא כנראה הגדול בתולדות ההשתתפות שלנו באולימפיאדות השונות, בעיקר לנוכח העובדה שזו המשלחת הכי גדולה שלנו בפער ענק. לא פחות מ-90 ספורטאים וספורטאיות נשלחו, כמעט פי 2 מהשיא הקודם, עם 35 נשים ו-55 גברים. וכעת, הגיע הזמן לעשות קצת סדר עם לו"ז התחרויות של כולם. ברוכים הבאים לפרק ה' ואחרון של סדרת הכתבות "מקרא אולימפי".

זה יעבוד באופן הבא: בכל אחד מהימים של המשחקים האולימפיים, החל מהיום של טקס הפתיחה ועד לטקס הסיום, ישתתפו נציגים או נציגות מישראל בענפים מסוימים. כאן נציין את לוח הזמנים המלא של כל ה-90 כולל השלבים המתקדמים של התחרויות שלהם, אם הם יעפילו אליהם. למען הנוחיות, הכל יופיע לפי סדר כרונולוגי, ובכל תאריך נציין מי ישתתף ובאילו שעות, לפי שעון ישראל.

שימו לב שישנם דברים מסוימים בהם השעות עשויות להשתנות, דוגמת משחקים בבדמינטון או בחץ וקשת שטרם נקבעו, וכן בענף גלישת הגלים בו מזג האוויר יכול לגרום לדחייה. כמו כן, אין עדיין לדעת לאיזה משחק תעלה נבחרת הבייסבול בשלב הנוק-אאוט, שכן זה יהיה תלוי במיקום הסופי בשלב הבתים. הכל כמובן יתעדכן תוך כדי. קריאה מהנה:

יום שישי ה-23 ביולי (היום של טקס הפתיחה):
* קשתות - איתי שני, מקצה דירוג החל מ-7:00

יום שבת ה-24 ביולי:
* ג'ודו - שירה ראשוני, קרבות ראשונים החל מ-5:00, קרבות על מדליה החל מ-11:00
* התעמלות מכשירים - אלכס שטילוב וארטיום דולגופיאט, מוקדמות החל מ-4:00
* שחייה - אנסטסיה גורבנקו, מוקדמות 100 פרפר החל מ-13:28, מוקדמות 400 מעורב אישי החל מ-14:30
* שחייה - רון פולונסקי, מוקדמות 400 מעורב אישי החל מ-13:00
* שחייה - דניס לוקטב, מוקדמות 400 חופשי החל מ-13:48
* טקוואנדו - אבישג סמברג, קרבות ראשונים החל מ-4:00, קרבות על מדליה החל מ-13:00
* בדמינטון - מישה זילברמן, משחק שלב בתים החל מ-7:00

יום ראשון ה-25 ביולי:
* ג'ודו - גילי כהן וברוך שמאילוב, קרבות ראשונים החל מ-5:00, קרבות על מדליה החל מ-11:00
* התעמלות מכשירים - ליהיא רז, מוקדמות החל מ-11:05
* שחייה - אנסטסיה גורבנקו, חצי גמר 100 פרפר החל מ-4:40, גמר 400 מעורב אישי החל מ-5:12, מוקדמות 100 גב החל מ-13:00, מוקדמות 100 חזה החל מ-14:00
* שחייה - רון פולונסקי, גמר 400 מעורב אישי החל מ-4:30
* שחייה - דניס לוקטב, גמר 400 חופשי החל מ-4:52, מוקדמות 200 חופשי החל מ-13:22
* שחייה - יעקב טומרקין ומיכאל לייטרובסקי, מוקדמות 100 גב החל מ-14:19
* שייט - יואב כהן, שיוטים 1-3 RSX החל מ-6:05
* שייט - קטי ספיצ'קוב, שיוטים 1-3 RSX החל מ-9:05
* שייט - שי קקון, שיוטים 1-2 לייזר רדיאל החל מ-6:05
* קליעה - סרגיי ריכטר, מוקדמות רובה אוויר החל מ-7:00, גמר החל מ-9:30
* גלישת גלים - ענת ליליאור, סיבוב ראשון החל מ-4:20, סיבוב שני החל מ-9:00
* בדמינטון - קסניה פוליקרפובה, משחק שלב בתים החל מ-4:40
* אופני כביש - עומר שפירא, מרוץ מסלול החל מ-7:00

יום שני ה-26 ביולי:
* ג'ודו - תמנע נלסון לוי וטוהר בוטבול, קרבות ראשונים החל מ-5:00, קרבות על מדליה החל מ-11:00
* שחייה - אנסטסיה גורבנקו, גמר 100 פרפר החל מ-4:30, חצי גמר 100 חזה החל מ-4:50, חצי גמר 100 גב החל מ-5:53, מוקדמות 200 מעורב אישי החל מ-13:56
* שחייה - דניס לוקטב, חצי גמר 200 חופשי החל מ-4:37
* שחייה - יעקב טומרקין ומיכאל לייטרובסקי, חצי גמר 100 גב החל מ-5:31
* שחייה - אנדראה מורז, מוקדמות 200 חופשי החל מ-13:00
* שייט - קטי ספיצ'קוב, שיוטים 4-6 RSX החל מ-6:05
* שייט - יואב כהן, שיוטים 4-6 RSX החל מ-9:05
* שייט - שי קקון, שיוטים 3-4 לייזר רדיאל החל מ-8:35
* גלישת גלים - ענת ליליאור, סיבוב שלישי החל מ-1:00
* טריאתלון - שחר שגיב ורן שגיב, מרוץ יוצא לדרך ב-0:30
* בדמינטון - מישה זילברמן/קסניה פוליקרפובה, עוד משחק שלב בתים (טרם ידועה שעה)
* אופני הרים - שלומי חיימי, מרוץ החל מ-9:00

יום שלישי ה-27 ביולי:
* ג'ודו - גילי שריר ושגיא מוקי, קרבות ראשונים החל מ-5:00, קרבות על מדליה החל מ-11:00
* שחייה - אנסטסיה גורבנקו, גמר 100 גב החל מ-4:51, גמר 100 חזה החל מ-5:17, חצי גמר 200 מעורב אישי החל מ-5:58
* שחייה - דניס לוקטב, גמר 200 חופשי החל מ-4:43
* שחייה - יעקב טומרקין ומיכאל לייטרובסקי, גמר 100 גב החל מ-4:59
* שחייה - אנדראה מורז, חצי גמר 200 חופשי החל מ-4:30
* שחייה - מירון חרותי, מוקדמות 100 חופשי החל מ-13:00
* שחייה - רון פולונסקי, מוקדמות 200 חזה החל מ-13:50
* שחייה - נבחרת השליחים 200X4 חופשי, מוקדמות החל מ-14:17
* שייט - שי קקון, שיוטים 5-6 לייזר רדיאל החל מ-6:05
* גלישת גלים - ענת ליליאור, רבע גמר החל מ-3:24, חצי גמר החל מ-7:00
* בדמינטון - מישה זילברמן/קסניה פוליקרפובה, עוד משחק שלב בתים (טרם ידועה שעה)
* קשתות - איתי שני, שלב 32 האחרונים ו-16 האחרונים החל מ-3:30 (תאריך אופציונלי)

יום רביעי ה-28 ביולי:
* ג'ודו - לי קוכמן, קרבות ראשונים החל מ-5:00, קרבות על מדליה החל מ-11:00
* התעמלות מכשירים - אלכס שטילוב וארטיום דולגופיאט, גמר קרב רב החל מ-13:15
* שחייה - אנסטסיה גורבנקו, גמר 200 מעורב אישי החל מ-5:45, מוקדמות 200 חזה החל מ-13:52
* שחייה - מירון חרותי, חצי גמר 100 חופשי החל מ-4:30
* שחייה - אנדראה מורז, גמר 200 חופשי החל מ-4:41, מוקדמות 100 חופשי החל מ-13:00
* שחייה - רון פולונסקי, חצי גמר 200 חזה החל מ-5:21, מוקדמות 200 מעורב אישי החל מ-14:15
* שחייה - נבחרת השליחים 200X4 חופשי, גמר החל מ-6:26
* שחייה - יעקב טומרקין, מוקדמות 200 גב החל מ-13:25
* שחייה - גל כהן גרומי, מוקדמות 200 מעורב אישי החל מ-14:15
* שייט - יואב כהן וקטי ספיצ'קוב, שיוטים 7-9 RSX החל מ-6:05
* שייט - שחר טיבי ונויה ברעם, שיוטים 1-2 מפרשיות 470 החל מ-8:50
* גלישת גלים - ענת ליליאור, גמר החל מ-3:30
* בדמינטון - מישה זילברמן/קסניה פוליקרפובה, עוד משחק שלב בתים (טרם ידועה שעה)
* קשתות - איתי שני, שלב 32 האחרונים ו-16 האחרונים החל מ-3:30 (תאריך אופציונלי)
* אופני כביש - עומר שפירא, מרוץ נגד השעון החל מ-5:30

יום חמישי ה-29 ביולי:
* ג'ודו - ענבר לניר ופיטר פלצ'יק, קרבות ראשונים החל מ-5:00, קרבות על מדליה החל מ-11:00
* התעמלות מכשירים - ליהיא רז, גמר קרב רב החל מ-13:50
* שחייה - אנסטסיה גורבנקו, חצי גמר 200 חזה החל מ-5:54
* שחייה - רון פולונסקי, גמר 200 חזה החל מ-4:44, חצי גמר 200 מעורב אישי החל מ-6:08
* שחייה - אנדראה מורז, חצי גמר 100 חופשי החל מ-4:53
* שחייה - יעקב טומרקין, חצי גמר 200 גב החל מ-5:04
* שחייה - מירון חרותי, גמר 100 חופשי החל מ-5:37
* שחייה - גל כהן גרומי, חצי גמר 200 מעורב אישי החל מ-6:08, מוקדמות 100 פרפר החל מ-13:50
* שחייה - תומר פרנקל, מוקדמות 100 פרפר החל מ-13:50
* שחייה - אביב ברזלי, מוקדמות 200 גב החל מ-14:08
* שחייה - נבחרת השליחים המעורבת 100X4 מיקס, מוקדמות החל מ-14:28
* שייט - קטי ספיצ'קוב, שיוטים 10-12 RSX החל מ-7:05
* שייט - יואב כהן, שיוטים 10-12 RSX החל מ-9:20
* שייט - שחר טיבי ונויה ברעם, שיוטים 3-4 מפרשיות 470 החל מ-6:05
* שייט - שי קקון, שיוטים 7-8 לייזר רדיאל החל מ-6:15
* בייסבול - נבחרת ישראל מול דרום קוריאה החל מ-13:00
* בדמינטון - קסניה פוליקרפובה, שמינית גמר החל מ-3:00
* בדמינטון - מישה זילברמן, שמינית גמר החל מ-11:00
* קשתות - איתי שני, שלב 32 האחרונים ו-16 האחרונים החל מ-3:30 (תאריך אופציונלי)

יום שישי ה-30 ביולי:
* ג'ודו - רז הרשקו ואורי ששון, קרבות ראשונים החל מ-5:00, קרבות על מדליה החל מ-11:00
* אתלטיקה - דיאנה וייסמן, מוקדמות ריצת 100 מטרים החל מ-5:40
* אתלטיקה - חנה קנייזבה מיננקו, מוקדמות קפיצה משולשת החל מ-13:05
* אתלטיקה - סלאמוויט באיולין-טפרי, מוקדמות ריצת 5,000 מטרים החל מ-13:00
* שחייה - אנסטסיה גורבנקו, גמר 200 חזה החל מ-4:41
* שחייה - יעקב טומרקין, גמר 200 גב החל מ-4:50
* שחייה - אנדראה מורז, גמר 100 חופשי החל מ-4:59, מוקדמות 50 חופשי החל מ-13:24
* שחייה - רון פולונסקי וגל כהן גרומי, גמר 200 מעורב אישי החל מ-5:16
* שחייה - תומר פרנקל וגל כהן גרומי, חצי גמר 100 פרפר החל מ-4:30
* שחייה - אביב ברזלי, חצי גמר 200 גב החל מ-5:35
* שחייה - מירון חרותי, מוקדמות 50 חופשי החל מ-13:00
* שייט - שי קקון, שיוטים 9-10 לייזר רדיאל החל מ-6:05
* שייט - שחר טיבי ונויה ברעם, שיוטים 5-6 מפרשיות 470 החל מ-6:15
* בייסבול - נבחרת ישראל מול ארה"ב החל מ-13:00
* בדמינטון - קסניה פוליקרפובה, רבע גמר החל מ-3:00

יום שבת ה-31 ביולי:
* ג'ודו - הנבחרת הקבוצתית, קרבות ראשונים החל מ-5:00, קרבות על מדליה החל מ-11:00
* אתלטיקה - דיאנה וייסמן, חצי גמר ריצת 100 מטרים החל מ-13:15
* שחייה - תומר פרנקל וגל כהן גרומי, גמר 100 פרפר החל מ-4:30
* שחייה - אביב ברזלי, גמר 200 גב החל מ-4:37
* שחייה - מירון חרותי, חצי גמר 50 חופשי החל מ-5:11
* שחייה - אנדראה מורז, חצי גמר 50 חופשי החל מ-5:32
* שחייה - נבחרת השליחים המעורבת 100X4 מיקס, גמר החל מ-5:43
* שייט - קטי ספיצ'קוב, שיוט מדליות RSX החל מ-8:33
* שייט - יואב כהן, שיוט מדליות RSX החל מ-9:33
* בדמינטון - מישה זילברמן, רבע גמר החל מ-3:00
* בדמינטון - קסניה פוליקרפובה, חצי גמר החל מ-12:00
* קשתות - איתי שני, שמינית גמר החל מ-3:30, רבע גמר החל מ-8:45, חצי גמר החל מ-9:45, גמר החל מ-10:45

יום ראשון ה-1 באוגוסט:
* אתלטיקה - אדווה כהן, מוקדמות ריצת 3,000 מכשולים החל מ-3:40
* אתלטיקה - חנה קנייזבה מיננקו, גמר קפיצה משולשת החל מ-14:20
* שחייה - מירון חרותי, גמר 50 חופשי החל מ-4:30
* שחייה - אנדראה מורז, גמר 50 חופשי החל מ-4:37
* התעמלות מכשירים - אלכס שטילוב, ארטיום דולגופיאט וליהיא רז, גמרים מכשירים בודדים החל מ-11:00
* שייט - שחר טיבי ונויה ברעם, שיוטים 7-8 מפרשיות 470 החל מ-6:05
* שייט - שי קקון, שיוט מדליות לייזר רדיאל החל מ-9:33
* בדמינטון - מישה זילברמן, חצי גמר החל מ-7:00
* בדמינטון - קסניה פוליקרפובה, משחק על ארד וגמר החל מ-14:30

יום שני ה-2 באוגוסט:
* אתלטיקה - סלאמוויט באיולין-טפרי, גמר ריצת 5,000 מטרים החל מ-15:40
* התעמלות מכשירים - אלכס שטילוב, ארטיום דולגופיאט וליהיא רז, גמרים מכשירים בודדים החל מ-11:00
* שייט - שחר טיבי ונויה ברעם, שיוטים 9-10 מפרשיות 470 החל מ-6:05
* בדמינטון - מישה זילברמן, משחק על ארד וגמר החל מ-14:00
* שחייה אמנותית - עדן בלכר ושלי בובריצקי, תרגיל דואט חופשי החל מ-13:30

יום שלישי ה-3 באוגוסט:
* התעמלות מכשירים - אלכס שטילוב, ארטיום דולגופיאט וליהיא רז, גמרים מכשירים בודדים החל מ-11:00
* שחייה אמנותית - עדן בלכר ושלי בובריצקי, תרגיל דואט טכני החל מ-13:30
* רכיבה על סוסים - קפיצות יחידים, מוקדמות החל מ-13:00

יום רביעי ה-4 באוגוסט:
* אתלטיקה - אדווה כהן, גמר ריצת 3,000 מכשולים החל מ-14:00
* שייט - שחר טיבי ונויה ברעם, שיוט מדליות מפרשיות 470 החל מ-9:33
* שחייה אמנותית - עדן בלכר ושלי בובריצקי, גמר תרגיל דואט חופשי החל מ-13:30
* רכיבה על סוסים - קפיצות יחידים, גמר החל מ-13:00
* הרמת משקולות - דוד ליטבינוב, החל מ-7:50

יום חמישי ה-5 באוגוסט:
* שחייה במים פתוחים - מתן רודיטי, מרוץ יוצא לדרך ב-0:30

יום שישי ה-6 באוגוסט:
* התעמלות אמנותית - לינוי אשרם וניקול זליקמן, מוקדמות קרב רב יחידות החל מ-4:20 (סבב ראשון) והחל מ-8:50 (סבב שני)
* רכיבה על סוסים - קפיצות קבוצתי, מוקדמות החל מ-13:00

יום שבת ה-7 באוגוסט:
* אתלטיקה - לונה צ'מטאי-סלפטר ומאור טיורי, ריצת מרתון החל מ-1:00
* אתלטיקה - סלאמוויט באיולין-טפרי, גמר ריצת 10,000 מטרים החל מ-13:45
* התעמלות אמנותית - לינוי אשרם וניקול זליקמן, גמר קרב רב יחידות החל מ-9:20
* התעמלות אמנותית - נבחרת ישראל, מוקדמות קרב רב קבוצתי החל מ-4:00
* רכיבה על סוסים - קפיצות קבוצתי, גמר החל מ-13:00

יום ראשון ה-8 באוגוסט (היום של טקס הסיום):
* אתלטיקה - מארו טפרי, גירמה אמרה ואיימרו עלמיה, ריצת מרתון החל מ-1:00
* התעמלות אמנותית - נבחרת ישראל, גמר קרב רב קבוצתי החל מ-5:00