הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"טוטי המליץ עליי לרומא": פודגוראנו מדבר

הליגיונר התארח ב"רדיו אזורי" וסיפר על התקופה באיטליה. האזינו לפרק המלא

מערכת הרדיו  22.06.22 - 19:00

אחד הליגיונרים היחידים שלנו באחת מחמש הליגות הבכירות באירופה הוא סוף פודגוראנו. הכדורגלן הישראלי הצעיר התארח בפודקאסט "רדיו אזורי" ודיבר על העונה שהייתה לו בספציה, על ההתאקלמות במדינה זרה, התקוות להמשך הדרך והאופן בו טוטי היה קשור להגעתו לרומא.

האזינו >>>

להאזנה באפליקציית 5RADIO, לחצו כאן.

להאזנה בספוטיפיי, לחצו כאן.

להאזנה באפל, לחצו כאן.

להאזנה בגוגל, לחצו כאן.

בהמשך הוא התייחס למה שקרה בקיץ שעבר - למרות הצלחה יחסית במחלקת הנוער של רומא, המאמן ז'וזה מוריניו בחר לא לתת לו את הקרדיט בבוגרים. מה קרה? "זה לא שקרה משהו", אמר פודגוראנו. "מוריניו הוא מאמן שאוהב קבלות הוא בוחר את השחקנים מאוד לפי מה שהם עשו לפני. איך שהגיע הביא את תמי אברהם ב40 מיליון יורו ורכש עוד שני שחקנים, הייתה לי האופציה להישאר בסגל והמועדון גם מאוד רצה שאשאר, מצד שני הייתה לי אופציה לצאת לקבוצה כמו ספציה שפתחה בפניי את התהליך ואת הדרך והבחירה הייתה שלי".

"ישבתי, חשבתי הרבה מה יהיה הכי נכון לי והסתכלתי על נתונים של שחקנים שעברו בדרכו של מוריניו בגילאים כמו שלי, אני לא משווה אבל שחקנים כמו דה בריינה, לוקאקו, סלאח, בגיל 20 היו אצלו ולא קיבלו את ההזדמנות יצאו החוצה וחזרו כשחקנים הכי גדולים בעולם, ואמרתי אם הם כן גם אני יכול אז קיבלתי את ההחלטה לצאת מרומא, אני מאוד מאושר שלקחתי את ההחלטה הזו" (לעבור לספציה).

לאחר מכן, פודגוראנו סיפר על חלקו המפתיע של פרנצ'סקו טוטי בהגעה שלו לרומא: "כן, הבחור שראה אותי, הסקאוט חבר טוב שלו, בהתחלה כשהתחילו הדיבורים על מעבר אז הוא דיבר איתי ואמר לי שהוא רוצה שיחת וידאו, הוא ביקש שאחכה דקה על הקו, חיכיתי דקה ועולה פרנצ'סקו טוטי לפייס טיים. לקחה לי שנייה להבין מה קורה, הוא לא מדבר אנגלית כל כך טוב, אז התקשורת הייתה ביני ולבחור השני לפרנצ'סקו, הוא אמר לי: "סוף, ראיתי אותך אני חושב שאתה מאוד מתאים לרומא גם לרוח של המועדון וגם ביכולת, המלצתי מאוד למועדון שיקח אותך ותוכיח לי שלא טעיתי".