אהרון: "קטמון היישירה מבט בפנים של הליגה"

הפועל י-ם תצא למשחק קשה אצל הפועל פ"ת. יחזקאל: "הם מפתיעים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.12.13 - 13:47
"הסיבוב השני יהיה קשה יותר". אהרון (הפועל י-ם, האתר הרשמי)
"הסיבוב השני יהיה קשה יותר". אהרון (הפועל י-ם, האתר הרשמי)
תחילת כתבההסיבוב השני בליגה הלאומית ייצא מחר (שישי) לדרך, כשהפועל פתח תקווה תארח במושבה את הפועל קטמון ירושלים למשחק המרכזי של המחזור. הירושלמים רוצים 3 נקודות שיקפיצו אותם למעלה, בעוד השניה בטבלה תחפש ניצחון רביעי ב-5 משחקים.

פתח תקווה מגיעה למשחק אחרי ניצחון ביתי 0:3 על נצרת עילית, והיא שוב תיאלץ להסתדר ללא אור פישביין, שפצוע כבר תקופה ארוכה וייעדר. מנגד, אלון וייסברג שחתם השבוע בבירה צפוי להיות בסגל קטמון, אך אסף עזו מוצהב ודור אלברמן יחליף אותו. עידן שמש פצוע סובל ממתיחה ברצועה הצידית בברך ונעדר כבר חודש,.

מאמן המלאבסים, ניסן יחזקאל, אמר לאתר ערוץ הספורט: "אנחנו מקווים לפתוח את הסיבוב השני כמו שפתחנו את הראשון - עם ניצחון על קטמון. רוצים ליצור רצף של ניצחונות ולהמשיך את התקופה הטובה של החודש האחרון. קטמון היא הפתעת העונה מבחינתי, זו קבוצה שעלתה רק השנה ליגה, אבל היא השיגה 20 נקודות, ויש לה שחקנים ותיקים וטובים כמו שי אהרון ואסף עזו וקהל תומך".

שי אהרון, הקפטן הירושלמי, הסביר: "אני חושב שאנחנו קבוצה אחרת מזו שהייינו בהמפגש הראשון בין שתי הקבוצות. כבר  הצלחנו להישיר מבט לליגה בפנים ואפשר לראות זאת לא רק בתוצאות, אלא גם באופן שבו הקבוצה משחקת. יש לנו המון כבוד לפתח תקווה, שהיא אחת הטוענות לעליית ליגה, ובכל זאת יש פערים מקצועיים בין הקבוצות. מהניסיון שלי בליגה הלאומית, הסיבוב השני קשה מהראשון, אז אנחנו מוכנים שככה גם יסתיים הסיבוב השני ושנהיה בפלייאוף העליון".