ר"ג תסתבך בתחתית? בוקסנבוים בספק לפ"ת

האורדונים יארחו בנתניה, וזועמים על הדרישות של המשטרה למשחק בשישי

זיו אברג'יל  26.12.13 - 23:27
בוקסנבוים. הזדמנות אחרונה להיאבק בצמרת (אלן שיבר)
בוקסנבוים. הזדמנות אחרונה להיאבק בצמרת (אלן שיבר)
תחילת כתבה

הפועל רמת גן תארח את הפועל פתח תקווה בשישי (15:15, שידור ישיר ב-5LIVE) במשחק המרכזי של המחזור ה-17, אבל האורדונים זועמים. כזכור, היורדת מליגת העל ספגה עונש רדיוס בגלל אירועי האלימות בתום הדרבי מול הכח רמת גן, והמשחק הועבר לאצטדיון החדש בנתניה. בהנהלת הקבוצה זועמים על משטרת נתניה, שהחליטה להקצות למשחק 46 סדרנים ו-11 שוטרים.

מדובר בכמות גדולה מאוד של כח אדם במונחי הליגה הלאומית. בהתחשב בעובדה שהפועל ר"ג שוכרת את המגרש בנתניה תמורת 30,000 שקלים וצריכה גם לשלם קנס להתאחדות, במועדון טוענים שכל העסק הזה עולה להם 100,000 שקלים. על כל פנים, ההערכה היא שכ-1,000 צופים יגיעו למשחק.

במישור המקצועי, עומר בוקסנבוים עדיין בספק למשחק מבחינתה של ר"ג, כאשר מי שייעדרו הם תומר לוי ועומר חזום הפצועים. אמש נחת למבחנים חלוץ בשם ג'ושוע אנקמה, שינסה להרשים באימונים את המאמן גיא לוי. ר"ג ניצחה משחק אחד בלבד מתוך שבעת האחרונים, והקבוצה רחוקה 10 נקודות מהפועל פ"ת, כך שהפסד נוסף יסגור את חלום העלייה של האורדונים.

"כרגע אנחנו מסתכלים יותר למטה מאשר למעלה, בליגה הזו הכל אפשרי", הודה גיא לוי לקראת המשחק, "הפסדנו לקבוצות שאין להן יומרות לעלייה. נעשה הכל כדי לנצח את הפועל פ"ת, אם נצבור מומנטום חיובי אז אולי נדבר אחרת".

מן העבר השני, בהפועל פתח תקווה רוצים להגדיל את הפער מהמקום השלישי בו נמצאות אשקלון ומכבי הרצליה. ניסן יחזקאל סיפר: "שיחקנו טוב במשך חודש וחצי ואנחנו רוצים להמשיך להישאר בצמרת. ר"ג ניצחה את בני לוד ועשתה תיקו עם מכבי נתניה, היא קבוצה טובה. אנחנו לוקחים אותם ברצינות ואני מאמין שר"ג עדיין לא אמרה את המילה האחרונה בצמרת".