הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנין: הסיתו את אוהדי נתניה נגדי, אך אין טינה

המאמן יפגוש בשישי את האקסית. על הסכסוך עם אחמד סבע: "היו לו בעיות אישיות. אין לו מקום אצלי באחי נצרת"

רז זהבי  01.01.14 - 21:13
פוגש את האקסית. בנין (gettyimages)
פוגש את האקסית. בנין (gettyimages)

תגיות: טל בנין

2013 הייתה שנה קשה מאוד עבור טל בנין. המאמן שפתח את עונת 2012/13 על הקווים של מכבי נתניה בקול תרועה רמה, עדיין מחפש את מקומו בכדורגל הישראלי. בנין, בעברו עוזרו של לואיס פרננדס בנבחרת ישראל, מנסה לשקם את הקריירה שלו במכבי אחי נצרת. כזכור, בנין ונתניה בילו את העונה בתחתית ובמועדון החליטו בשלב מסוים להיפרד ממנו. הגעתו של ראובן עטר לא עזרה לקבוצה מעיר היהלומים, שנשרה אשתקד ללאומית. היום (רביעי) התארח בנין בתוכנית "ריאדה אל חמיסה".

בנין יפגוש ביום שישי הקרוב את האקסית מנתניה, במשחק שניצחון בו יקפיץ אותו לעבר הצמרת הגבוה. נכון לעכשיו אחי נצרת מדורגת במקום השמיני, כשהיא מרוחקת 6 נקודות מהשניה בטבלה, הפועל פתח תקווה. בנין נשאל לגבי האירועים שהיו אשתקד כשהדריך את נתניה.

"לדעתי, היו שם דברים שהם מעבר להיבט הספורטיבי. באמצעות ספינים ניסו ליצור בתקשורת מציאות שלא הייתה קיימת. אני שלם עם עצמי ועם כל מה שהיה שם. אני יודע שלא הצלחתי מבחינה מקצועית, אבל לא חושב שהירידה מזוהה רק איתי. אני עשיתי את המקסימום שלי, אבל נוצרה שם אווירה שקשה מאוד לתפקד בה", אמר בנין.

"אין לי טינה לנתניה, לא רציתי שנרד ליגה", הוסיף המאמן, שגם התייחס לאפשרות שהקהל יקלל אותו: "לדעתי הנושא כאן הוא שהסיתו אותו, אבל אין לי בעיה עם ההאשמות של הקהל, אני לא בורח מאחריות".

כשנשאל אודות הסכסוך עם אחמד סבע וקובי דג'אני, אמר בנין: "בנתניה הם היו שחקנים מובילים, אבל היום אחמד סבע לא משחק וגם קובי דג'אני לא. כולם יודעים שיש לאחמד בעיות אישיות ואני בטוח שאם תשאלו אותו הוא יגיד שהייתי איתו בסדר גמור. האם הייתי לוקח אותו לנצרת? לא, אני לא מקבל אותו. אני חושב שהוא לא מתאים מבחינה מקצועית".

על הציפיות בנצרת אמר: "המגמה היא ללכת שנים יד ביד. למדתי את הליגה הזו בחודש ימים ואני בטוח שכל הקבוצות באותה רמה. אם נישאר בתמונה, אז בתקופה טובה אפשר לעשות את הקפיצה. המטרה שלנו היא להשתלב בפלייאוף העליון ואם נוכל לעלות ליגה, אז נעשה את זה בכל הכוח. אני מאוד רוצה לעלות ליגה".