שכחו מהר: פ"ת ביטלה את ההשעיה של אסולין

הקבוצה גילתה בפעם השניה העונה סלחנות כלפי החלוץ, שנפגש בחשאי עם מכבי פ"ת אבל הוחזר לסגל לקראת נתניה

זיו אברג'יל  10.01.14 - 12:03
העונשים שלו לא מחזיקים הרבה זמן. אסולין (אלן שיבר)
העונשים שלו לא מחזיקים הרבה זמן. אסולין (אלן שיבר)
תחילת כתבה

עונשים זה לא משהו שמחזיק מעמד בהפועל פתח תקוה. השעייתו של ליאור אסולין, שנענש לאחר שנפגש בחשאי עם מכבי פתח תקוה, בוטלה היום (שישי), רגע לפני המשחק החשוב מול מכבי נתניה.

אסולין הושעה לבקשתו של המאמן ניסן יחזקאל, שלא אהב את העובדה שהשחקן שלו הלך מאחורי גבו כדי לסגור את תנאיו עם היריבה העירונית, למקרה שישוחרר מהפועל פתח תקוה בחלון ההעברות הנוכחי, בעקבות הבעיות הכלכליות של הבעלים אבי ללוז. יומיים חלפו, הרוחות נרגעו ואסולין הוחזר לסגל.

זו הפעם השניה העונה שאסולין חומק מעונש, כאשר הפעם הקודמת היתה במסגרת סאגת תכנית הריאליטי. אסולין המריא אז לפיליפינים כדי להשתתף בתכנית טלוויזיה, וכל זאת ללא ידיעתה של הקבוצה. ללוז הודיע במהלך הפרשה כי החלוץ סיים את דרכו בפ"ת, אולם זמן קצר לאחר מכן הוא הוחזר לאימונים. גם הפעם התגובות היו קשות מצידה של הקבוצה, אבל הסלחנות אותה סלחנות.

הסיבה ליד הרכה של הפועל פ"ת כלפי אסולין היא ככל הנראה מקצועית נטו, שכן אסולין הוא השחקן הטוב ביותר שיש למלאבסים להציע. החלוץ כבש העונה בליגה כבר 6 שערים, כשהוא מוביל את המועדון למקום השני בטבלה, ממנו מעפילים בסיום העונה לליגת העל. בלעדיו קשה לראות את פ"ת עולה.

"מאז שליאור נפגש עם מכבי פ"ת קרו הרבה דברים", הסביר המאמן ניסן יחזקאל, "קיבלתי אתמול בלילה הנחיה מהבעלים שליאור הוא הקורבן בסיפור הזה. הוא אמר לי שאני יכול לבטל את ההשעיה שלו ושזה נתון להחלטתי אם הוא יפתח בהרכב מול מכבי נתניה. ליאור אמר לנו שהוא רוצה להישאר עד סוף העונה. ביקשתי לא להיכנס לעומק הדברים נכון לעכשיו, מכיוון שיש לי משחק חשוב בעוד מספר שעות".