הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מביך: נתניה ואחי נצרת ספגו 2 נקודות על תנאי

עונש קל לקבוצות בעקבות המפגש האלים בליגה הלאומית. כמו כן, ספגו מפגש אחד בלי קהל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.01.14 - 11:36
עונש קל בסופו של דבר
עונש קל בסופו של דבר

אירועי המשחק בין מכבי נתניה לאחי נצרת תפסו את הכותרות מהסיבות הלא נכונות. על כן, חשבנו שגם בית הדין של ההתאחדות ייתן תשובה הולמת למפגן האלימות במשחק שנערך בעילוט וכלל זריקת אבנים, עימות עם מאבטחים, יריקות, נזקים חמורים בתאי השירותים ואפילו זריקת דליים.

לבית הדין לקח ארבעה ימים כי להחליט על העונש והאמת היא שציפינו למסקנות יותר חמורות מאחד המשחקים האלימים ביותר שראינו בשנים האחרונות.

היום (ראשון) הוחלט כי נגד מכבי נתניה יעמדו שתי נקודות על תנאי, קנס של 15,000 ש"ח וגם משחק בית בלי קהל (זה יהיה המפגש עם קטמון) ופיצוי על כל הנזקים שנגרמו לאחי נצרת, כמו למשל החבלה בשירותים באצטדיון.

אחי נצרת קיבלה עונש דומה. הקבוצה ספגה גם כן שתי נקודות על תנאי, משחק בית בלי קהל (מול הפועל ראשון לציון) וכאמור, קנס של 15,000 שקלים.

כזכור באותו מפגש שהסתיים בניצחון 0:1, התעמתו אוהדי האורחת עם המאבטחים כאשר במהלך האירוע, המאבטחים זרקו שני אוהדים לכר הדשא. בהמשך, אוהד של נצרת ירק על פניו של ערן לוי ומספר אוהדים של המארחת זרקו אבנים מחניון האצטדיון לעבר אוהדי נתניה שנותרו ביציעים. אם זה לא מספיק, אז לאחר מכן נזרקו דליים מכיון אנשי נצרת ליציע של נתניה.