ניסן יחזקאל סגר לעוד עונה בהפועל פ"ת

אבי ללוז סיכם עם המאמן על המשך דרכו: "אני שמח וגאה שלמועדון יש מישהו בשיעור קומה כזה"

זיו אברג'יל  18.02.14 - 13:28
סגר לעוד עונה בפ"ת. יחזקאל (אלן שיבר)
סגר לעוד עונה בפ"ת. יחזקאל (אלן שיבר)
תחילת כתבה

העתיד הכלכלי עדיין מעורפל, גם מאבקי ההעפלה לליגת העל עדיין רחוקים מלהסתיים וההדחה המביכה מגביע המדינה עוד יושב עמוק בראש. כל זה לא מפריע להפועל פתח תקוה לחשוב קדימה, והיום (שלישי) המועדון סגר עם המאמן ניסן יחזקאל לעונה נוספת.

"אתמול בערב, מיד אחרי המשחק, נפגשתי עם ניסן יחזקאל", אמר הבעלים אבי ללוז, "במהלך הפגישה ביקשתי לחזק את המאמן ולהודות לו על תרומתו למעדון הענה. מעבר להיותו של יחזקאל אחד המאמנים הטובים בארץ, הוא גם סייע רבות להפועל פ"ת בתקופה הקשה שלה, לרבות תמיכה ועזרה קבועה למחלקת הנוער".

"במהלך הפגישה אתמול, הוסכם כי ניסן יחזקאל יאריך את חוזה ההתקשרות שלו עם הפועל פתח תקוה, והוא יאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה", הסיף ללוז, "אני שמח וגאה שלקבוצה יש מאמן עם שיעור קומה כמו יחזקאל, ואני מאחל לו ולמועדון שנמשיך להצליח מקצועית, כפי שאנחנו מצליחים העונה".

הפועל פתח תקוה, שעפה בשמינית גמר הגביע עם הפסד 2:1 מביך למעלות, התאוששה אתמול עם ניצחון חשוב, 0:1 על הפועל ירושלים באיצטדיון המושבה. המלאבסים פתחו פער של 6 נקודות על פני המקום השלישי, והם כרגע בעמדת זינוק מצוינת לחזרה לליגת העל.

כאמור, מצבה הכלכלי של הפועל פ"ת עדיין בכי רע, והיא צריכה להציג בקרב 250 אלף שקלים לבקרת התקציבים בכדי להמשיך להתנהל כרגיל העונה, זאת בעקבות הבעיות הכספיות שאליו נקלע אבי ללוז בתקופה האחרונה. אם הקבוצה לא תשיג את הכסף, היא עלולה לעמוד בפני ועדת משמעת ואף ייתכן כי יורידו לה נקודות.