חם בנתניה: ז'אן הושעה לאחר עימות עם קאיודה

הבלם יעמוד לוועדת משמעת. מזרחי יוכל להבטיח עליה לליגת העל, אך במועדון נמנעים מחגיגה מוקדמת ולא יובאו שמפניות. שגב סיכם עם המאמן על הישארותו. חנן ממן על האפשרות שיגיע בקיץ: "זו אופציה, נצטרך לחכות ולראות אם בוורן תממש את האופציה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.04.14 - 21:23
רגע לפני שיבטיחו עליה, יש להם סיבה לחגוג. שחקני נתניה (אלן שיבר)
רגע לפני שיבטיחו עליה, יש להם סיבה לחגוג. שחקני נתניה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מכבי נתניה יכולה להבטיח מחר (שישי) את העלייה לליגת העל באופן רשמי, אך בשביל זה היא צריכה לנצח את בית"ר ת"א/רמלה ולחכות למעידה של בני לוד מול הפועל ר"ג. חולצות עלייה טרם הודפסו, וכנגד עין הרע, התבקשו אנשי הקבוצה לא לדאוג לשמפניות, למרות שחלקם הודיעו שידאגו להביא שמפניות במקרה הצורך.

  • כל החדשות, כל התוצאות וכל הטבלאות, כאן בעמוד הליגה הלאומית
  • עוד לפני החגיגות הצפויות, הבעלים אלי שגב כבר יכול לרשום לעצמו וי אחד גדול, אחרי שסיכם עקרונית עם המאמן יוסי מזרחי על המשך ההתקשרות בין הצדדים. שגב נפגש עם המאמן ובשבוע הבא ייחתם ההסכם. "הדבר היחיד שעדיין לא סגור זה אם יוסי מזרחי יחתום לשנתיים או לשלוש שנים", אישר הבוקר (חמישי) שגב את הידיעה לאתר ערוץ הספורט.

    במקביל, כבר נעשתה פנייה רשמית לסוכנו של חנן ממן, המועמד מוביל להצטרף. ממן התייחס לנושא ואמר: "מכבי נתניה היא אופציה מבחינתי, אבל אני עדיין צריך לחכות ולראות אם בוורן יחליטו לממש את האופציה עלי". הצהובים משוכנעים שהקבוצה הבלגית תוותר על הקשר שמיעט לשחק השנה, ולכן יהיה ניתן להביאו. גם הקפטן ערן לוי כבר שוחח עם ממן על האפשרות שיצטרף.

    בניגוד לזה שאולי יגיע, יש גם מישהו שעלול לשנות את דעתו. אחרי שנסגרת עסקת קני סייף בין טוברוק, בעלת כרטיסו של שחקן רמה"ש, לנתניה, הודיע השחקן עצמו כי מכבי חיפה מעוניינת בו ומבחינתו, הוא מעדיף לעבור לירוקים. "לא נחתים שחקן שלא רוצה לשחק אצלנו", רמזו גורמים במועדון.

    בתוך כך, אלי שגב ושותפו שמעון גונן החליטו לקיים ליל סדר לילדים מיעוטי יכולת, כשעם ובלי קשר, מחלקות הנוער והילדים יערכו בשבוע הבא הרמת כוסית משותפת ביחד עם הקבוצה הבוגרת באצטדיון. בנוגע למשחק מול רמלה, מזרחי צפוי להעניק לעידו לוי וטובארנו פינאס מנוחה, מחשש שיקבלו כרטיס צהוב נוסף שימנע מהם לשחק בחצי גמר גביע המדינה מול מכבי פ"ת. במועדון ישנו כעס רב על התנהלותו של סביטי ליפנייה ובנתניה ינסו להגיע איתו להסדר על החוזה בו הוא מחזיק לעונה הבאה.

    בנוסף, היתה גם בעיית משמעת - דווקא רגע לפני שהקבוצה כאמור מבטיחה את העליה לליגת העל. ליאור ז'אן ולארי קאיודה התעמתו ביניהם באופן פיזי באימון, ומזרחי לא עבר כך לסדר היום. המאמן החליט להשעות את הבלם, שיעמוד גם לוועדת משמעת פנימית.