נתניה עושה כבוד: יאמר הוזמן לחגיגות העליה

הבעלים לשעבר ("תמיד יהיה לי משהו לקבוצה") יגיע לקרב עם פ"ת בשישי. שלומי ארבייטמן במועמדים לעונה הבאה, אם תמוז לא יצורף

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.04.14 - 13:00
יאמר. חוזר לעיר היהלומים
יאמר. חוזר לעיר היהלומים
תחילת כתבה

מכבי נתניה נכנסה לתוך עידן חדש בהנהגת הנהלה טריה, אבל גם ברגע הכי גדול שלה היא לא שוכחת את אלו שתרמו למועדון במשך שנים. לאתר ערוץ הספורט נודע שהבוקר (שלישי) אחד הבעלים, אלי שגב, החליט לעשות כבוד לדניאל יאמר, בעל הבית לשעבר, והזמין אותו למשחק מול הפועל פתח תקווה.

יאמר, כידוע, השקיע במועדון כ-80 מיליון שקלים ועזב את ב-2010. למרות שחלפו כבר כארבע שנים, הוא הוזמן כאורח הכבוד למשחק העלייה הרשמי, כשהזמנה נוספת תישלח לו גם לחצי גמר גביע המדינה, בשבוע הבא מול מכבי פ"ת.

"אלי שגב הוא מתנת אל עבור מכבי נתניה", אמר יאמר לאתר ערוץ הספורט. "אני שמח שיש אנשים שממשיכים להשקיע כדי שנתניה תחזור להיות קבוצת צמרת בישראל. יש לי משהו בלב לקבוצה הזו, ותמיד יהיה לי. אני מאושר ממה שקורה במחלקת הנוער ובקבוצה הבוגרת".

בתוך כך, בנתניה ביקשו להעביר את המשחק למוצאי שבת כדי שיוכלו לחגוג באופן רשמי ועם זמר - אך בהתאחדות לכדורגל סרבו. על כן, והחגיגות הרשמיות יידחו לפחות עד חצי גמר הגביע.

מבחינת מקצועית, יוסי מזרחי יבצע מספר שינויים בהרכב בשישי, כדי לשמור על שחקנים בכירים למשחק הגביע. עומר צלישר ייעדר בגלל צבירת כרטיסים צהובים. בנוסף, כ-6000 כרטיסים כבר נקנו לגביע וההנהלה החליטה להוריד את מחירי הכרטיסים למשחק הליגה ל-20 שקלים במטרה למלא את האצטדיון.

גם העונה הבאה עדיין נמצאת בראש מעייניהם של הנתניינתים. בקבוצה אישרו את הפנייה לטוטו תמוז, כפי שפורסם לראשונה באתר, וטענו שאם העניין לא ייצא אל הפועל שלומי ארבייטמן נמצא בתמונה.