החוזה של מזרחי: 150 אלף דולר ומענק אליפות

נחשפים פרטי החוזה של מאמן נתניה שסגר לשלוש שנים. דודו ביטון, ארבייטמן או תמוז יצטרפו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.04.14 - 12:01
ממשיך בעיר היהלומים
ממשיך בעיר היהלומים
תחילת כתבה

יוסי מזרחי סיכם אתמול לשלוש שנים נוספות כמאמן מכבי נתניה והבוקר (רביעי) נודע שגם עוזרו שי הולצמן, מאמן השוערים, עופר בסון, ומאמן הכושר, אלכס בר ציון, ימשיכו לכל אורך התקופה. הסיכום בין הצדדים הגיע אחרי פגישה לילית וצפייה במשחקי ליגת האלופות בין המאמן המוערך לבין אחד הבעלים של הקבוצה, אלי שגב שהצהיר כבר בשבוע הבא על הרצון לראות את המאמן ממשיך.

מזרחי יקבל תקציב לשכר שחקנים שינוע בסביבות 11.5 מיליון ש''ח, כשהתקציב הכולל של נתניה יעמוד על 23 מיליון שקלים. שכרו של המאמן ישודרג ויעמוד על כ-150 אלף דולר בעונה ללא מענקים כאשר הבעלים החליט להוסיף לחוזה של המאמן מענקים על זכייה באליפות, בגביע ועל מקום בפלייאוף העליון. המטרה הראשונה של מזרחי היא לנסות ולהחתים חלוץ ישראלי בכיר כשמי שנמצאים בראש הרשימה הם שלומי ארבייטמן, טוטו תמוז ודודו ביטון.

בימים האחרונים הועלה שמו של תמיר כהן כמועמד להצטרף ואוהדי נתניה היו רוצים לראות את הקשר חוזר לקבוצה ממנה יצא לאנגליה. עוד בגזרת הרכש, אנס דאבור על סף סיכום אחרי שבצוות המקצועי עקבו אחריו זמן רב והוא יכול לשחק במגוון תפקידים. לארי קאיודה ככל הנראה לא יושאל בעקבות היכולת המקצועית הטובה שהוא מציג לאחרונה, וייתכן כי יקבל הזדמנות בליגת העל.

לקראת המשחק מחר בליגה מול הפועל פ"ת, שיהווה את משחק העלייה הרשמי, הפחיתו בהנהלה את מחירי הכרטיסים ל-20 שקלים בלבד.

"אנחנו רוצים למלא את האצטדיון ולומר תודה לכל מי שתמך בנו בבית ובחוץ ובכל מזג אוויר", אמרו מועדון. עומר צלישר המוצהב ייעדר ובנתניה לא מתכוונים לעלות בהרכב משני כדי לשמור על השחקנים הבכירים לקראת חצי גמר הגביע מול מכבי פ"ת. ירין חסן אמור למלא את מקומו של צלישר בקישור, אולם באימון המסכם בבוקר השחקן פתח את השפה ופונה לבית חולים. אם ירגיש בטוב הוא אכן יפתח בהרכב.