פישביין חתם ביבנה: בונים פה קבוצה חזקה

החלוץ מגיע מהפועל פ"ת וחובר לרביבו, ניבאלדו וז'אן בסגל החזק ביבנה

זיו אמויאל  25.08.14 - 20:31
יורד ללאומית. פישביין (צילום: אלן שיבר)
יורד ללאומית. פישביין (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

רכש נוסף למכבי יבנה: חלוץ הפועל פתח תקוה בעונה החולפת, אור פישביין, חתם בקבוצה מהשפלה שמתגבשת אט אט ומציגה סגל מרשים למדי, בהדרכת המאמן יוסי זוזוט. החתימה על החוזה נעשתה באמצעות סוכנו של השחקן, אפי סופר.

פישביין אמר לאתר ערוץ הספורט: "שמעתי שביבנה בונים קבוצה חזקה מאוד עם שחקנים בכירים וזה דירבן אותי מאוד, יש לי שם הרבה חברים טובים. כמובן שהתייעצתי גם עם הסוכן שלי והוא אמר שהם יקבלו אותי מאוד יפה כמו משפחה קטנה, וככה באמת היה".

על תקופת ההמתנה עד לחתימה בקבוצה, אמר: "זו תקופה מאוד מבלבלת, כי כמעט בכל העונה שעברה הייתי פצוע ולא שיחקתי. לפני כמה שבועות שיחררו אותי מהפועל פ"ת ונהיה מצב מורכב. מצד אחד, אני רוצה לחזור לקידמת הבמה ולהגשים את המטרות, ומצד שני הרגשתי שנפלתי בין הכיסאות כי קבוצות לא ירצו אותי בגלל המצב הבריאותי שהיה לי. בסופו של דבר, אני מוכן, אני מרגיש טוב ואני אעשה הכל כדי שמכבי יבנה תגיע להישגים".

החלוץ הצעיר (25) התייחס לסאגת עזיבתו את פ"ת שעלתה לליגת העל: "אני מגיל קטן שם, נתתי שלוש עונות יפות מאוד בליגת העל והייתי מלך השערים בליגה הלאומית. החליפו שם את כל הניהול והגיע מאמן צעיר שלדעתי גם לא מכיר אותי, אבל זה בסדר בחיים צריך לדעת לקבל גם 'לא' ולהתקדם הלאה".

פישביין אומנם שותף רק בשישה משחקים במדי המלאבס בעונה שעברה, אך עדיין נחשב לאחד הקשרים המבטיחים בליגה. הוא מצטרף לשחקני רכש נוספים שהגיעו העונה לקבוצה דוגמת הקשר, דוד רביבו, המגן אורי אברהם, הקשר ליאור ג'אן והחלוץ סרג' איילי.