חושבת בגדול: טבריה רוצה את דריו פרננדס

נציגת הלאומית מעוניינת בקשר הפועל חיפה, אבל עלויותיו גבוהות מדי כרגע

זיו אמויאל  02.09.14 - 17:24
מאמינים שזה אפשרי? פרננדס
מאמינים שזה אפשרי? פרננדס
תחילת כתבה

בעירוני טבריה לא יודעים איך לעכל את העליה לחצי גמר גביע הטוטו, אחרי הניצחון ה"ביתי" אמש (שני) 0:1 על הפועל כפ"ס. העולה החדשה השיגה עד כה מאזן מושלם במפעל, 4 ניצחונות מ-4 משחקים, וגם המענק הכספי שתקבל בעקבות ההישג המרשים צפוי לרפד את הקופה הדלילה של המועדון.

"זה היה משחק של הקרבה ונחישות, שמחתי לראות שחקנים שנתנו מעצמם יותר ממאה אחוז", אמר המאמן רפי בוסקילה. "זה היה ניצחון חשוב למועדון, וזה לא עניין של מה בכך בעירוני טבריה. מעכשיו הפנים כמובן למשחק מול מכבי הרצליה. שמחים ומאושרים מההישג".

אלא שלמרות היכולת, בוסקילה עדיין מחפש את המנהיג במרכז המגרש ולוטש עיניים לעבר קשר הפועל חיפה, דריו פרננדס. הארגנטיני לא מוצא את עצמו בשורות האדומים, שמצידם מחפשים להיפטר מהחוזה שלו. לאתר ערוץ הספורט נודע כי שני המועדונים הביעו עניין במעבר של השחקן, אך מה שנותר הוא הסכמת פרננדס עצמו וכמובן הגעה לסיכום כספי.

בכל מקרה, הפערים בין הצדדים גדולים ועל אף שבמועדון החיפאי מוכנים להשתתף במעט בתשלום שכרו של הקשר, הסכומים עדיין משמעותיים. כזכור, חוזהו של פרננדס בחיפה מוערך בכ-150,000 דולרים לעונה.

בתוך כך, החלוץ, אפרים טקה, ששיחק בשנתיים האחרונות בהפועל רמה"ש, החל להיבחן בימים האחרונים בבית"ר ירושלים. בטבריה ציינו כי "אם הם יחליטו שאפרים לא מתאים להם והוא ישוחרר, הוא יגיע אלינו. יש סיכום לגבי העניין הזה בינו לבין המאמן".