בני לוד חגגה עליה לפסגה. אזברגה: "היינו חכמים"

המאמן טיפס למקום הראשון על חשבון קרית גת, אך פירגן למפסידה: "היא תהיה בפלייאוף העליון". זדה: "זאת ליגה קשה"

זיו אמויאל  30.09.14 - 11:30
אזברגה ובני לוד ממשיכים לרוץ (עבדללה אזברגה)
אזברגה ובני לוד ממשיכים לרוץ (עבדללה אזברגה)
תחילת כתבה

לליגה הלאומית יש מוליכה חדשה. בני לוד תפסה את המקום בפסגה עם 0:2 על קרית גת והורידה את הדרומיים ממנה. העולה החדשה ספגה שער ראשון אחרי 716 דקות נקיות, ומנגד, בלוד רצו להמשיך במומנטום שנעצר מעט בשבוע שעבר ב-0:0 מול הפועל רמת גן.

מאמן המנצחת, סלימאן אזברגה אמר בסיום: "ידענו שיהיה לנו משחק קשה. במחצית הראשונה שלטנו, אבל לא הצלחנו והשכלנו ליישם את זה לשערים. במחצית השנייה התעלינו, החזקנו את הכדור והכתבנו את הקצב ובסוף גם הצלחנו לנצח". המאמן גם פירגן ליריבה: "זה מסוג המשחקים שצריך להיות זהיר וחכם בהם בשביל לקחת נקודות, בטח ובטח מקבוצה שנחשבת על הנייר לאחת שתהיה בסוף העונה בפלייאוף העליון".

אחרי שהשלים עוד משימה, אזברגה מסתכל לעבר האתגר בשבוע הבא מול מכבי יבנה: "מחכה לנו משחק מאוד קשה, במיוחד שהם באים אחרי התבוסה שחטפו מבני יהודה".

מאמן קרית גת, ליאור זדה, שהפסיד לראשונה אחרי שבעה משחקים, התייחס: "זה תמיד מאכזב להפסיד, בטח אחרי תקופה ארוכה של תוצאות משביעות רצון. הפסדנו לקבוצה טובה מאוד אבל לצערי לא שיחקנו את המשחק הרגיל שלנו. השחקנים נתנו הכל אבל זה לא הספיק. זאת ליגה ארוכה, קשה ומאתגרת, נמשיך לעבוד קשה".

במחזור הבא שייערך ביום שלישי, ה-6 לאוקטובר, תצא קרית גת למשחק על טהרת העולות החדשות מול עירוני טבריה. לוד, כאמור, תארח את מכבי יבנה.