פארסה בר"ג: הזרקורים כבו, המשחק פוצץ

המפגש בין הפועל ר"ג לנצרת עלית הופסק. כפר סבא בפסגה אחרי 0:3 על ראשון לציון. קרית גת ניצחה 0:1 את מכבי קרית גת

זיו אמויאל  13.10.14 - 19:04
וינטר בחשכה (צילום: קובי פורטל)
וינטר בחשכה (צילום: קובי פורטל)
תחילת כתבה

חובבנות. המשחק בין הפועל רמת גן להפועל נצרת עלית הופסק לאחר נפילת החשמל באיטצדיון וינטר. האירוע המביך קרה מיד לאחר השריקה לסיום המחצית הראשונה. מנהלי 'וינטר' ניסו לכל אורך המחצית להחזיר את אור הזרקורים, אך לא צלחו במשימה גם בתום כחצי שעה. בשלב מסוים, החשמל חזר והשחקנים עלו לכר הדשא כדי לפתוח את המחצית השנייה באיחור חריג ביותר. אבל כאן הסיפור לא נגמר.

דקה וחצי בתוך המחצית השנייה, לא תאמינו, החשמל - נפל שוב. השופט, רועי ריינשרייבר, התייעץ עם עוזריו ולאחר שהבינו כי ההפרעות בחשמל אינן מאפשרות ניהול משחק תקין, שרק לסיום ושיחרר את הקבוצות והאוהדים לדרכם. אגב, התוצאה במשחק, טרם נפילת החשמל, הייתה 0:0.

חוץ מהפארסה בוינטר, גם קיבלנו היום עוד שני משחקים: הפועל כפר סבא ניצחה 0:3 את הפועל ראשון לציון, ועירוני קרית גת ניצחה 0:1 את מכבי הרצליה.

הפועל ראשון לציון - הפועל כפר סבא 3:0
אחרי שלושה ניצחונות רצופים, הפועל כפר סבא יצאה לראשון לציון על מנת להמשיך ברצף החיובי. מנגד, הפועל ראשון לציון שפתחה את העונה בצורה בינונית (7 נקודות מתוך 15), לא התכוונה לעשות לקבוצה מהשרון חיים קלים.

אבל כוונות לחוד ומעשים לחוד, הירוקים השתלטו מהר מאוד על המשחק, וכבר בדקה ה-18 בן בן-שושן כבש את השער הראשון לזכות כפ"ס, שש דקות מאוחר יותר הגיע תורו של רן יצחק לכבוש, ולהכפיל את התוצאה. עמוק בתוך תוספת הזמן, בדקה ה-95 ליתר דיוק, אורן ניסים כבש את השלישי לזכות כפ"ס והעלה את קבוצתו למקום השלישי, לפחות עד המפגש מחר בין בני יהודה להפועל עפולה.

עירוני קרית גת - מכבי הרצליה 0:1
אחרי פתיחת העונה החלומית (3 ניצחונות רצופים), עירוני קרית גת נחלשה ובשני המחזורים האחרונים רשמה  הפסדים. היום אירחה הקבוצה מהדרום את מכבי הרצליה במטרה לשמור על שלושת הנקודות בבית. המקומיים לחצו לאורך כל המשחק והגיעו ללא מעט הזדמנויות אך השער היחיד הגיע בדקה ה-16, רפי עמוס כבש את החמישי שלו העונה, והעניק לקרית גת ניצחון, ועוד שבוע בצמרת הטבלה.