הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היכן יערך הדרבי בין נצרת עילית לאחי נצרת?

שערורייה: האדומים נענשו ברדיוס ולא מוצאים מגרש לארח בו בעוד 4 ימים. המנכ"ל ברעם: "אין לנו לאיפה ללכת"

זיו אמויאל  10.11.14 - 00:30
"אין לנו איפה לשחק". ברעם (צילום: ארנון לוי)
"אין לנו איפה לשחק". ברעם (צילום: ארנון לוי)

פארסה: 4 ימים לפני הדרבי הלוהט בין הפועל נצרת עילית לאחי נצרת ועדיין לא ידוע בשלב זה היכן יתקיים המשחק ואם בכלל. כזכור, בעקבות אירועי השלכת האבנים במשחק הביתי מול קרית גת מלפני מספר שבועות, העניש בית הדין את נצרת עילית בשני משחקי רדיוס במרחק 50 ק"מ ומעלה מהעיר.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי החיפושים שערך ביממה האחרונה מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם, אחר מגרש חלופי, הסתיימו ללא הצלחה. האצטדיון החדש בעפולה נמצאת מתחת למרחק המותר, המגרשים בעכו וקרית שמונה בשזרוע ועלויות השכרת אצטדיון "סמי עופר" יקרות מדי וכבדות עבור המועדון. בנוסף, בפניות לא רשמיות שנעשו כדי להחליף ביתיות ושהמשחק יתקיים באצטדיון עילוט, נדחתה הבקשה על סף מאחר והיא מנוגדת לתקנון.

ברעם חיפש גם מגרשים במרכז הארץ ובדרום. המנכ"ל התייחס לסוגייה המטרידה: "בסוף ישלחו אותנו לאילת. גם אם ירצו שנארח בנתניה או במושבה, אנחנו לא יכולים לעמוד בעלויות האלה. הגענו עד ללוד, שם משחקים בשישי, וגם לאשקלון שגם שם יש שזרוע. זה לא נורמלי, הכל בבלאגן. אין לנו איפה לשחק".

ממנהלת הליגה נמסר בתגובה: "העונש הוטל על נצרת עילית ע"י בית הדין של ההתאחדות ועליה למצוא מקום בטווח של 50 ק"מ ומעלה מהעיר. המועדון חייב להעביר בזמן הקרוב את המגרש בו יארח את המשחק".