אחמד סבע עזב את לוד ומונה למאמן-שחקן מג'דל כרום

כפי שפורסם כאן לראשונה, החלוץ שלא כבש ב-10 משחקים חוזר צפונה להוביל את הקבוצה בה גדל. אבו סובחי: "הוא ביקש ממני להשתחרר ואמר שהוא רוצה לעלות אותם ליגה, אני מצדיע לו"

זיו אמויאל  13.11.14 - 13:16
יאמן וגם ישחק. סבע חוזר הביתה (אלן שיבר)
יאמן וגם ישחק. סבע חוזר הביתה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחמד סבע עזב הבוקר (חמישי) רשמית את בני לוד מהליגה הלאומית, ומונה למאמן-שחקן בקבוצת איחוד בני מג'דל כרום מליגה א' צפון. כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, לאחר שהמאמן התפטר ושחקנים רבים שוחררו ממג'דל כרום בעקבות המצב הכלכלי, הוזעק סבע, שגדל והתחנך בכפר, כדי להציל את המצב.

בשבועות האחרונים מילא סבע שני תפקידים בו זמנית, בלוד ובמג'דל כרום, אך הכיוון היה ברור - לעבר חזרה צפונה. בעלי לוד, אבו סובחי, התייחס לעזיבה של החלוץ: "הוא ביקש ממני להשתחרר, אמר שהוא רוצה לעלות את מג'דל לליגה הלאומית. לא עמדתי בדרכו והאמת שאני מצדיע לו".

"זה שהוא לא הבקיע שערים אצלנו, לא אומר שהיה לנו יותר קל לשחרר אותו" הוסיף אבו סובחי, שכבר שחרר בעבר את סבע למכבי נתניה וקיבל אותו בסופו של דבר לקדנציה נוספת, "היתה לו משמעת על המגרש והוא היה משמעותי בשבילנו, אני מאחל לו הצלחה בדרכו החדשה".

בלי סבע, לוד תארח מחר (שישי, 14:00) את בית"ר ת"א/רמלה במסגרת המחזור ה-11 בליגה הלאומית (דיווחים חיים מכל משחקי הלאומית והליגות הנמוכות ב"שישי ושערים" ברדיו של אתר ערוץ הספורט). מג'דל כרום תארח בשבת (14:30, מגרש הפועל חדרה) את בית"ר נהריה.