הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברדק באחי נצרת: קיצוצים ושחרור שחקנים

סבטי ליפניה ודייויד גומז על הכוונת. גורם: "הצ'אנס האחרון של דורה - במשחק מול כפ"ס"

זיו אמויאל  17.11.14 - 01:19
בבעיה קשה. דורה
בבעיה קשה. דורה

הלחץ במכבי אחי נצרת גובר. מוצדק או לא, העובדות ידברו בעד עצמן: הקבוצה שהביאה בקיץ את שלומי דורה, עבור מטרה אחת - עליית ליגה - מדורגת במרכז הטבלה עם 16 נקודות בלבד מ-33 אפשריות, והבלאגן חוגג.

בתום ישיבת ההנהלה שנערכה הערב (ראשון) התקבלו מספר החלטות: בין 4 ל-5 שחקנים ישוחררו כבר בשבועות הקרובים, עוד לפני פתיחת חלון ההעברות. המועמדים הנוכחיים לעזוב הם צמד הזרים, הבלם, סביטי ליפנייה, והחלוץ, דייויד גומז. בנוסף, הוחלט לקצץ כ-25 אחוזים ממשכורתו של כל שחקן אם וכאשר הקבוצה לא תגיע לפלייאוף העליון ולא תתמודד על העלייה.

בהנהלת אחי נצרת ממתינים לדו"ח שאמור דורה להגיש ובו יסביר את המצב העגום והקשה אליו נקלע המועדון ואת היכולת החלשה שמציגה הקבוצה. אחת ההחלטות המעניינות שהתקבלו היתה האפשרות כי מספר אוהדי אחי יקנו מניות במועדון וייכנסו כחברי הנהלה. בשלב זה, עדיין לא ידוע מי הם אותם אוהדים ובאיזה אינטרס הם מחזיקים, אך האפשרות קיימת והיא תידון בהמשך.

ביום שני הבא תארח אחי נצרת את הפועל כפ"ס הלוהטת וגורם במועדון מהמגזר אמר לאתר ערוץ הספורט: "אני מניח שמדובר במשחק מבחן אחרון עבור המאמן שלנו, אני מקווה שהוא יידע לקחת את ההזדמנות בשתי ידיים".