עקיבא לבוסקילה: "אתה מכור". המאמן: "גמרת כאן"

שכונה בחדר ההלבשה של טבריה אחרי ההפסד לבית"ר ת"א/רמלה. המאמן לשחקן: "אתה שמח שהפסדנו?" הקשר ענה: "מכרת את כל הקבוצה"

זיו אמויאל  22.11.14 - 00:15
חילופי דברים קשים עם המאמן. עקיבא (ארנון לוי, דאבל פס)
חילופי דברים קשים עם המאמן. עקיבא (ארנון לוי, דאבל פס)
תחילת כתבה

שכונה. בזיון. בושה. שפל המדרגה. תבחרו כל סופרלטיב שלילי שבא לכם, אבל מה שקרה הערב (שישי) בחדר ההלבשה של עירוני טבריה יהיה כתם על המועדון הזה, לפחות בתקופה הקרובה. אחרי ההפסד המשפיל של הטבריינים 1:2 לבית"ר ת"א/רמלה, התחוללה מהומה בחסות קשר הקבוצה, שלום עקיבא, והמאמן רפי בוסקילה, שהתעמתו ביניהם בצורה מכוערת.

עם ירידת השחקנים לאחר שריקת הסיום, נכנס בוסקילה לחדר ההלבשה והחל לצעוק על עקיבא: "שלום, אתה שמח שהפסדנו? עכשיו אתה שמח?". הקשר, שידוע לאורך השנים ב'פיוז' הקצר שלו, לא נשאר חייב, קם מהכיסא והתקרב לבוסקילה, תוך שהוא מפנה אליו האשמות קשות: "אני שמח שהפסדנו? אתה מכרת פה את כל השחקנים, על מה אתה מדבר? את כל הקבוצה אתה מכרת. מי אתה בכלל? ויתרתי על החתונה של אח שלי בשביל להיות כאן, אז אתה בא אליי בטענות עכשיו? אף שחקן פה לא יכול לראות אותך".

תוך כדי שהם צועקים אחד על השני, ניגש בוסקילה לחברי ההנהלה שנכחו בסביבה, ביניהם היו"ר זוהר יצחק ומנהל הקבוצה, גבי כהן, ונשמע אומר להם  ש"אל תדאגו, ביום ראשון שלום לא יהיה בקבוצה הזאת. אני לא רוצה אותו פה".

כעבור מספר דקות התרחש אירוע ביזארי לא פחות. המאמן ניגש לקשר שעיניו נראו דומעות וניסה להתפייס איתו: "אני מצטער, זה היה ברגעי להט. לא התכוונתי, נפלט לי. תרים את הראש". שחקן בקבוצה אמר: "כולם היו בהלם, מה זה גנון? לפני שנייה התפוצצתם אחד על השני ועכשיו המאמן בא להתחנף? הזוי. זה קרה רק כי רפי יודע ששלום הרבה יותר חזק ממנו במועדון, הוא גם יכול להעיף אותו מפה".