הקלה בעונש של בני יהודה: משחק הרדיוס בוטל

הכתומים ערערו על העונש שספגו בעקבות האירועים במשחק מול בני יהודה. עונש של משחק בית ללא קהל נותר על כנו. הקנס הכספי הופחת ל-30 אלף שקלים

זיו אמויאל  02.12.14 - 19:22
דמאיו, קיבל הקלה (אודי ציטאט)
דמאיו, קיבל הקלה (אודי ציטאט)
תחילת כתבה

בני יהודה, מוליכת הליגה הלאומית, זכתה להקלה בעונשה. כזכור, הכתומים עמדו בשבוע שעבר לדין בעקבות התפרעות אוהדים וקריאות גזעניות במהלך המשחק מול בני לוד, והערב (שלישי) התקיים הערעור בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל.

על בני יהודה הוטלו בשבוע שעבר עונשים של משחק רדיוס, משחק ביתי ללא קהל, קנס כספי של 50 אלף שקלים והפחתת שתי נקודות על תנאי. בית הדין העליון, כאמור, המתיק את העונש במעט וקבע כי משחק הרדיוס בפועל יבוטל. בנוסף, הקנס הכספי הופחת ל-30 אלף שקלים.

הדיינים ציינו: "מר דמאיו חזר וגינה בפנינו את התנהגות אוהדי המערערת, תוך שהוא מביע סלידה וחרטה ביחס להתנהגות זו. הוא הצביע על המאמצים הרבים שעשתה בעבר ועושה כיום קבוצת בני יהודה בכל הנוגע למיגור הגזענות בקרב המועדון".

יחד עם זאת, עונש של משחק ביתי ללא קהל נותר על כנו, וכבר ביום שישי הקרוב בני יהודה תרצה אותו, כאשר תארח את מכבי הרצליה מול יציעים ריקים בבלומפילד. הקבוצה של יוסי אבוקסיס, שניצחה בחמשת משחקיה האחרונים ולא ספגה אפילו פעם אחת במהלך הרצף, תנסה להמשיך במסע החזרה לליגת העל גם בלי הקהל הכתום.