הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למרות שביקש לעזוב: דורה נשאר באחי נצרת

המאמן ממשיך בתפקידו. היו"ר שרקאווי: "נביא עוד שחקנים ונהיה בצמרת"

זיו אמויאל  08.12.14 - 19:10
נשאר, למרות הכל (צילום: עבדאללה אזברגה)
נשאר, למרות הכל (צילום: עבדאללה אזברגה)

מכבי אחי נצרת קיימה הערב (שני) אימון שלאחריו נפגשה הנהלת הקבוצה בראשות היו"ר, עו"ד פאיז שרקאווי, עם המאמן, שלומי דורה. בסיום הפגישה הוחלט כי דורה ימשיך בתפקידו ויכין את הקבוצה לקראת המשחק הבא מול יבנה.

בסיום הפגישה אמר שרקאווי לאתר ערוץ הספורט: "ישבנו כשעה, שלומי השמיע את אשר על ליבו ואנחנו, מצידנו, הבהרנו את עמדת המועדון. המאמן לא הולך לשום מקום ואנחנו ממשיכים להתכונן להמשך המשחקים. כשאני אפטר אותו, כולם יידעו".

היו"ר הוסיף: "אני יודע ששלומי ביקש להתפטר, אבל הוא היה בסערת רגשות, זה מותר. היתה הרבה התרגשות בקהל וכולם צעקו אחרי ההפסד, כי זה לא נעים להפסיד אבל זה חלק מהכדורגל".

במהלך הפגישה עם דורה, אמר שרקאווי למאמן: "אני רוצה לוודא מולך שבחלון ההעברות נהיה עדיין פקטור לעליה. אם כן, נשחרר שחקנים ונביא חזקים יותר שיעזרו לנו לעלות, אם לא - זה יהיה כבר סיפור אחר".

על מקומה של אחי נצרת בתום המחזור ה-14 אמר יו"ר נצרת: "כמובן שזה בניגוד לציפיות ושהתוכנית הייתה להיות במקום הרבה יותר גבוה, בוודאות. אבל זה רק כדורגל, יש קבוצות הרבה יותר גדולות מאחי נצרת שזה לא מצליח להן. אל תשכחו שיש לנו שחקני מפתח שלא איתנו; גל ניר השוער, דייויד גומז ואיאד חוטבא שפצועים כבר תקופה לא קצרה. נעבוד קשה כדי לייצר יציבות".