צעד מפתיע: כפר סבא שיחררה את מיכאלוביץ'

במועדון העדיפו לא לשדרג את חוזהו בינואר (על פי ההסכם) ולהיפרד כעת. ריף מסיקה ייעדר כחודש, אלירן סיימון לפחות כשבועיים. וגם: ירדן כהן שוחרר מהפועל נצרת עילית

זיו אמויאל  30.12.14 - 17:09
יש לו תחליף? נעים (אלן שיבר)
יש לו תחליף? נעים (אלן שיבר)
תחילת כתבה

למרות פתיחת העונה הטובה, הערב (שלישי) שיחררה הנהלת הפועל כפר סבא את הקשר-חלוץ בן ה-23, בראנקו מיכאלוביץ'. הצעד מגיע לא בשל סיבות מקצועיות, אלא כלכליות; לאתר ערוץ הספורט נודע כי לשחקן סעיף בחוזה המאפשר לו לשדרג את שכרו בינואר ב-50 אחוזים, אך בפועל בכפ"ס אינם מעוניינים בכך והעדיפו להיפרד ממנו כעת. עד כה, כבש הסרבי 3 שערי ליגה ועוד 2 בגביע.

בתוך כך, התבררה הערב גם חומרת פציעותיהם של מספר שחקנים. ריף מסיקה שבר כמה מעצמות כף הרגל במשחק הגביע מול טבריה וייעדר כחודש, אלירן סיימון קרע את שריר הארבע ראשי וייעדר בשבועיים הקרובים לפחות. החלוץ עומר פדידה חוזר בהדרגה לאימוני הקבוצה אחרי הפציעה ממנה סבל בחודשים האחרונים.

גורם בכפ"ס התייחס להצלחה המסחררת של העולה החדשה בליגה ואמר: "כשאומרים מכבי ת"א מזכירים את ערן זהבי, כשאומרים בני יהודה מזכירים את פדרו גלבאן. כשאומרים קרית שמונה, מזכירים את כל השחקנים, ובעצם את הקבוצה. יש פה מרקם מיוחד, ואנחנו מאוד דומים לקרית שמונה בהקשר הזה. בכל משחק יהיה את מי שיתעלה על עצמו ויהיה מי שיחפה על האחר".

שינויים גם בהפועל נצרת עילית
קשר הפועל נצרת עילית, ירדן כהן, שוחרר לבקשתו מהקבוצה וצפוי לסכם ב-24 השעות הקרובות בעירוני טבריה. העימותים השונים בין כהן למאמנו, שמעון הדרי, הובילו את הצדדים לפרידה ש"אי אפשר היה להימנע ממנה", כך הגדירו את המצב מקורבים לשחקן. מחר בערב (רביעי) צפוי כהן להיפגש עם ראשי טבריה ולסכם את תנאיו.

אם המהלך ייצא אל הפועל, יחזור הקשר בן ה-23 (אפס שערים ב-14 משחקים בלאומית), שלא שיחק משחק אחד שלם העונה, לחיק אלדד שביט, המאמן החדש של טבריה, ומי שאימן אותו בנוער וגם בעונה האחרונה בנצרת עילית.

הדפס