גל ניר יפרוש? "לא יודע אם אוכל לחזור לשחק"

שוער נצרת לא הצליח להתאושש מהפציעה בברך. רם שטראוס יגיע?

זיו אמויאל  19.01.15 - 13:32
יצטרך לתלות את הכפפות? גל ניר (אלן שיבר)
יצטרך לתלות את הכפפות? גל ניר (אלן שיבר)
תחילת כתבה

17.10.2014 ייזכר כאחד הימים הטראגיים בקריירה של גל ניר. במהלך התבוסה הכואבת (4:0) לבני יהודה, נפגע השוער אחרי תנועה לא נכונה של הברך ונאלץ להיות מושבת מפעילות במשך כחודשיים. באמצע החודש שעבר חזר ניר לשני משחקים (בגביע המדינה מול הפועל ירושלים ובליגה מול עפולה), אך בדיוק אז נוצרה התחושה שזה כבר לא יחזור להיות מה שהיה.

"הרגשתי שהברך לא עומדת בזה ושיש כאב חד בכל תנועה שאני מנסה לעשות עם הכדור, בקפיצה או ביציאה מהמקום", אמר השוער בן ה-31 לאתר ערוץ הספורט והוסיף: "עשיתי בדיקת MRI וגילו לי נזק בסחוס. הבשורות לא טובות, דיברתי עם כמה רופאים מומחים שהסבירו שהשיקום מהפציעה יהיה מאוד אינטנסיבי וארוך, שגם לאחריו לא בטוח שאוכל לחזור לשחק".

על מחשבות הפרישה, אמר ניר: "בטח שעוברת בי המחשבה שלא אוכל להמשיך לשחק כדורגל, אני מציאותי. זה רגע מאוד מאוד קשה בשבילי, כי זה משהו שאני עושה מגיל 5. עוד לא קיבלתי החלטה, אבל אני לוקח את כל האופציות בחשבון. החיים ממשיכים, אז בוא נראה מה יהיה".

באותו הקשר, יו"ר אחי נצרת, עו"ד פאיז שרקאווי, פנה לשוער סלאמינה הקפריסאית, רם שטראוס, והביע את נכונותו שיגיע לקבוצה. "דיברתי עם רם ועם אחיו, הכיוון חיובי", סיפר יושב הראש, "הוא אמנם קיבל עכשיו את חולצת ההרכב הראשון, אבל אם ישחררו אותו אז ניקח אותו. מדובר בשוער מצוין שאנחנו מאוד אוהבים ונשמח לבנות עליו לשנים הבאות".

בתוך כך, שרקאווי הטיל וטו על הגעתו האפשרית של שוער הפועל פ"ת, קאלה דרשלר, בו מעוניין המאמן ניסן יחזקאל. "השוער הזה לא ישחק באחי נצרת, כי אנחנו לא רוצים אותו והוא לא מתאים לנו. לא בגלל הכסף, בדקנו את העניין וקיבלנו החלטה. אנחנו רוצים מישהו לטווח ארוך. הוא עוזב פה, עוזב שם. אין לנו כוח לדברים האלה".

על האפשרות שעידו אקסברד יעזוב כבר בחלון ההעברות הנוכחי לקבוצה בליגת העל, אמר היו"ר: "לא היה ולא נברא. עידו יממש את כל החוזה שלו באחי נצרת ולא נשחרר אותו גם בעד מיליון שקל, אני רוצה אותו גם לעונה הבאה".

הדפס