"פותחים רגליים לכפ"ס, לחקור קוונים ושחקנים"

מאמן לוד, אזברגה, יורה לכל כיוון: "שיצפו בקלטות של כפ"ס, הכל פה בושה"

רז זהבי
רז זהבי  17.05.15 - 14:00
עולה להתקפה. אזברגה
עולה להתקפה. אזברגה
תחילת כתבה

הקרב על העליה לליגה הלאומית יוכרע במחזור האחרון כאשר לכפר סבא יספיק תיקו כדי לזכות באליפות. הפסד של הכפר סבאים וניצחון של לוד ייתן את הזכיה לאבו סובחי ושחקניו. ביום שישי, הכפר סבאים ניצחו 1:2 את עפולה בזכות שער בדקה ה-86. במקביל, לוד ניצחה 0:2 את הפועל רמת גן.

במחזור האחרון, כפר סבא תצא למשחק חוץ מול הפועל רמת גן ואילו לוד תפגוש את אחי נצרת. בינתיים בלוד טוענים לחוסר ספורטיביות מצד היריבות של כפ"ס ואפילו מפנים אצבע מאשימה לשופטים.

"'לא דיברתי כל העונה אבל לא יכול להיות שישנה כזו שערוריה'', אמר סלימאן אזברגה, ''זה גם בשיפוט וגם בדברים אחרים. אנשים ראו את המשחק בטלויזיה -  היה פנדל על קהינדה והיה שער של כפ"ס שהגיע מנבדל. אני לא רוצה לדבר על המחזור הזה ספציפית.. במשחק בין יבנה לכפ"ס, היה אופסייד של 7 מטרים - ראיתי את זה בעיניים".

"שיקחו את הקוון לחקירה, שיבדקו את יבנה (כפ"ס ניצחה 0:4), שיבדקו את קרית גת (כפ"ס ניצחה 0:3), את מגן קרית גת ואת שוער קרית גת, יש משהו מסריח.. אם לוד היתה מנצחת 0:4 ביבנה...  ושם זה היה יכול להיגמר גם 0:12 היו אומרים..  זה מכור, כולם היו עולים עלינו..''. 

''נגדנו נלחמים ולכפ"ס פותחים רגליים - זו בושה'', אמר מאמן לוד. ''כל החוקרים שיבדקו את הקלטות של המשחקים. הקוון שהיה ביבנה, ואם זה יבנה, ואם זה השוער של קרית גת, והמגן ואז תחזרו אליי אם אני טועה".

הדפס