רפואה סיכם בהפועל ת"א עד תום העונה: "כבוד גדול"

המחליף של איוניר. המאמן, שהתפטר בפתיחת העונה הנוכחית ממכבי פ"ת, ינסה להעלות את האדומים לליגת העל: "זקוקים לשקט". נפגש כבר עם ראשי הקבוצה לגבי חיזוק

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  29.10.17 - 18:13
תחילת כתבה

(בווידאו: הפועל ת"א והפועל קטמון נפרדות ב-1:1)

יש מחליף למוטי איוניר. קובי רפואה סיכם את תנאיו בהפועל תל אביב עד תום העונה. המאמן, שהתחיל את העונה במכבי פתח תקווה והתפטר אחרי פתיחה חלשה, לקח על עצמו את פרויקט העלאת האדומים לליגת העל אחרי עונה אחת בלאומית.

"זה כבוד גדול עבורי להגיע למועדון כמו הפועל ת"א", אמר רפואה לאתר הרשמי של המועדון, "הקבוצה צריכה את השקט שלה כרגע ואני מאמין שבכוחות משותפים נצליח לעמוד במשימה".

כזכור, מוקדם יותר ראשי הפועל ת"א נפגשו עם רפואה. המאמן הגיע לפגישה מלווה בסוכנו גלעד קצב, כשאת אנשי המועדון ייצגו הבעלים איציק ושרון ניסנוב, וכן המנכ"ל רובי רגב. בהפועל הגדירו זאת כ"פגישת היכרות", לאור העובדה כי אין להם היכרות מוקדמת עימו.

רפואה דרש שכר גבוה יותר מזה שהרוויח איוניר (השתכר כ-27 אלף שקלים ברוטו בחודש), שסיים את דרכו לפני המשחק עם הפועל קטמון ביום שישי האחרון (1:1). עניין נוסף שעלה בשיחה הוא חיזוק הקבוצה בינואר.

בהפועל תל אביב חיפשו מאמן מאז יום חמישי, לאחר ההודעה על סיום דרכו של המאמן. איוניר עמד על הקווים לאורך 8 מחזורים בליגה הלאומית, בהם צברה הפועל תל אביב 16 נקודות. אחרי פתיחת עונה טובה, עם 5 ניצחונות רצופים, האדומים נתקעו והחלו לקרטע בליגה השניה. 4 משחקים רצופים ללא ניצחון חרצו את דינו של איוניר בהפועל.

הדפס