הירש ואקסברד צפויים לפתוח מול כפ"ס

רפואה והפועל יארחו בחמישי את מוליכת הליגה הלאומית. דגני עדיין בספק. ויצמן עשוי לשלם חלק מהחובות של המועדון

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  01.11.17 - 12:02
תחילת כתבה

הפועל ת"א תתארח מחר (חמישי) בכפ"ס, כשתפגוש את החבורה הלוהטת של מסאי דגו לאחד המשחקים המסקרנים שיש לליגה הלאומית להציע. קובי רפואה, שהחל את עבודתו כמאמן הקבוצה רק ביום שני, יעביר היום את האימון השלישי והאחרון לפני המשחק, ובמועדון מקווים מאוד לראות שינוי.

הפועל כפ"ס העבירה לאדומים 2,000 כרטיסים, ונראה כי כולם ימכרו. ערב המפגש בין הקבוצות הפער ביניהן עומד על שמונה נקודות, כך שבחודורוב מודעים לעובדה שהפסד והפער יהיה משמעותי מאוד כבר בשלב הזה של העונה.

מבחינה מקצועית, על פי התרגולים נראה כי רפואה כבר יערוך שינוי במערך, כשהוא צפוי לפתוח גם עם שחר הירש וגם עם עידו אקסברד בחלק הקדמי. "במשחק כזה הכי חשוב זה לגלות מחויבות, זה בראש ובראשונה", אמרו במועדון. אביחי ידין, ניר לקס ודניאל גרץ הפצועים ימשיכו להיעדר. אוראל דגני, שסובל ממתיחה במשפעה זכר למשחק גביע הטוטו מול הפועל ר"ג, עדיין בספק גדול אך ההחלטה לגביו תתקבל מאוחר יותר.

המפרקים של חברת "הראל אחזקות", עורך הדין שאול קוטלר ורואה החשבון חן ברדיצ'ב, פנו לבית המשפט המחוזי בבקשה לחייב את יועצו הפיננסי של מני ויצמן, דני אלקנתי, להתייצב לחקירה, לאחר שזה סרב להתייצב. כידוע, כחלק מהעבודה של המפרקים,השניים חוקרים כיצד החברה שהחזיקה במועדון הפועל ת"א הגיעה למצב של פירוק גם באמצעו חקירות פרונטליות. גם ויצמן עצמו ייחקר, אך טרם זומן. על פי עדויות של כאלה שנחקרו וייצמן היה מעורב כלכלית במועדון האדום ועל כן נראה כי גם הוא יהיה חשוף באופן אישי לתביעות ולתשלום חובות הפועל.

כחמישים איש שעבדו במועדון והיה להם קשר להתנהלות הפיננסית של המועדון צפויים להיחקר. היות ומני ויצמן קשור לפרויקט האיצטדיון בבת ים ועל פי מסמכים נמצא כי כביכול חברת הראל אחזקות לוותה 12.5 מיליון ש"ח לטובת הפרויקט, אך למעשה הסכום לא נכנס לקופתה, אלא לקופת החברה של אמיר כבירי.

הדפס