רכש נוצץ: קובי מויאל חתם בהפועל קטמון

הקשר מגיע עד לסיום העונה וישחק לראשונה בליגת המשנה

רז זהבי
רז זהבי  11.10.18 - 13:00
תחילת כתבה

פרסום ראשון: הפועל קטמון זכתה בגביע הטוטו של הליגה הלאומית ומוליכה בבטחה את הטבלה, אבל זה לא מונע מראשי המועדון לחשוב איך להתחזק עוד יותר כדי להפוך את העונה להיסטורית. היום (חמישי) קבוצת האוהדים השיגה רכש נוצץ במיוחד, בוודאי במונחי הליגה השניה: קובי מויאל. הקשר חתם על חוזה עד לסוף העונה, במה שיכול להיות שובר השוויון במירוץ אחרי העפלה היסטורית לליגת העל.

בתקופה האחרונה מויאל, שבשנה שעברה שיחק בהצלחה בליגת ה-NASL בארצות הברית במדי ניו יורק קוסמוס, התאמן בקטמון, כששמו נקשר ללא מעט קבוצות מליגת העל, שניהלו איתו מגעים. למרות ההתעניינות, בסופו של דבר מויאל בחר בפרויקט המסקרן של קטמון, שכעת מקבל רוח גבית משמעותית, בדמות שחקן מוכח שיחזק את הסגל.

המנהל המקצועי של המועדון, שי אהרון והמאמן ליאור זדה, מאוד מעריכים את מויאל ופעלו כדי לצרפו, כשמי שסייע עוד לאפשר את ההסכם הם הספונסרים של קטמון, בני סיוון ויוסי ליפקין, שיממנו חלק משכרו. מויאל יצטרף מיידית לקטמון ורישומו יתאפשר מכיוון שמדובר בשחקן חופשי, שלא כפוף למועדי חלון ההעברות.

עבור הקשר בן ה-31 זו תהיה הפעם הראשונה שישחק בליגה הלאומית, וזאת אחרי קריירה מפוארת, במהלכה שיחק בבית"ר ירושלים, מכבי חיפה, בני יהודה, הפועל כפר סבא, וכן השלים עונות מוצלחות במולדובה במדי האלופה, שריף טירספול, ובארה"ב בניו יורק קוסמוס.