מאמן שמיני עזב: גרייב התפטר מאחי נצרת

רק 13 מחזורים מאחורינו: אזברגה ויחזקאל מועמדים להחליפו

רז זהבי
רז זהבי  03.12.18 - 11:22

תגיות: אחי נצרת

תחילת כתבה

האמת? זה כבר לא מפתיע אף אחד. הליגה הלאומית חזרה מהפגרה בסוף השבוע האחרון ואיתה גם שבו חילופי המאמנים. הבוקר (שני) מאמן שמיני (!) סיים את דרכו בליגה: נג'ואן גרייב התפטר מתפקידו מאימון אחי נצרת, וזאת אחרי 13 מחזורים, בהם הירוקים צברו 13 נקודות בלבד.

מדובר בפעם השלישית שנג'ואן גרייב ביקש להתפטר מתחילת העונה, כשבפעמיים הקודמות ההנהלה סרבה לבקשתו, אך הפעם מדובר בסוף פסוק בנושא. מיד אחרי ה-2:0 המאכזב מול עירוני רמת השרון, גרייב הציע את התפטרותו, אך ההנהלה ביקשה ממנו לחשוב על זה שוב, כשאתמול גרייב שוחח עימם שוב והבהיר שההחלטה סופית מבחינתו.

"המועדון חשוב ויקר לי. אני מפחד שנדבק בנו המזל הרע והעונה תסתיים במאבק נגד הירידה", גרייב הסביר בפתיחות, "אני מאוד רוצה לחזור למחלקת הנוער ומרגיש שאני לא יכול יותר לאמן את הקבוצה ולשפר אותה". במועדון מאוד מעריכים את גרייב, שנחשב לסמל הגדול של המועדון, אך למרות שהעונה הוגדרה כשנה בה מטרת העל היא לפתח את הכשרונות הצעירים, דברים לא ממש עבדו לגרייב.

הקבוצה איכזבה ונכשלה מתחילת העונה ובמיוחד בלט משבר האמון בין גרייב לבין החלוץ עידו אקסברד, שנותר במשחקים האחרונים על הספסל. גם עם אנס דאבור היו לגרייב מחלוקות קשות במהלך התקופה הקצרה, כשבמהלך הפגרה הוחלט לתת לגרייב הזדמנות נוספת בתקווה שהשידוך יצליח. יחד עם זאת, רמת המשחק של נצרת איכזבה מאוד את גרייב ואת ההנהלה מתחילת העונה.

הערב תתכנס הנהלת הקבוצה כדי להחליט על המאמן הבא. נכון להבוקר שני המאמנים המובילים הם ניסן יחזקאל וסולימאן אזברגה. במועדון מאוד רצו לראות את מוטי איווניר, אבל לא חושבים שזה ריאלי, בעוד ראש העירייה, עלי סלאם, מפעיל לחצים למינויו של טל בנין. בכל מקרה, מועמדותם של חיים שאבו ואלדד שביט נפסלה בשלב זה על הסף.