רכש יצירתי: זוכה "הישרדות" חתם בנצרת עילית

שי אראל שניצח בעונה השלישית ישמש כיועץ מנטלי בצפון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.03.19 - 13:28
תחילת כתבה

הפועל נצרת עילית מוצאת את עצמה מתקרבת לישורת האחרונה, עם אפשרות טובה מאוד לעלות לליגת העל - לראשונה מזה 13 שנה. האדומים בפסגת הליגה הלאומית עם 46 נקודות, עם יתרון של שתי נקודות מעל הפועל כפ"ס - ושש מעל סקציה נס ציונה, הפועל קטמון, הפועל אשקלון ויריבתה הבאה, הפועל עפולה, אותה תארח בבית הערב (שני) ב-19:00.

כמו כן, היא גם מחזיקה בהגנה הטובה ביותר בליגה - וספגה רק 18 שערים. לקראת מאבקי העלייה, הנצרתים רושמים חיזוק יוצא דופן: שי אראל, זוכה העונה השלישית של "הישרדות", ישמש כיועץ המנטלי של הקבוצה.

אראל, שזכה בעונה שנערכה בפיליפינים, משמש היום כקואוצ'ר - וקשור לכדורגל גם דרך המשפחה, בשל היותו אחיו של קשר הפועל חיפה, גל. בעזרתו של אראל, בקבוצה מתכוננים למבחן מעניין - "דרבי העמקים" שמתכונן לה הערב נגד עפולה, הרביעית בטבלה - כשבמשחק הקודם, באיצטדיון גרין, האדומים הצליחו לנצח 0:2.

גיא דיין, שכבש שמונה שערי ליגה עד כה, נשמע דרוך לקראת המשחק. "משחק מול עפולה הוא תמיד מעניין", הקשר אמר, "נבוא מוכנים, עם מטרה ברורה השנה - לעלות ליגה". יובל אבידור, שרשם ארבעה שערים בחמש הופעות במדי הקבוצה, יפתח; בעוד אחמד קסום הוותיק בספק לאחר שנפגע בעין במהלך אימון ונזקק לתפרים.