הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: ערן לוי הוחלף וירד מיד לחדר ההלבשה

הקשר לא לחץ את ידו של מזרחי וספג בוז מאוהדי קטמון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.04.19 - 20:33
תחילת כתבה

את עונת 2018/19 ערן לוי ירצה לשכוח כמה שיותר מהר. הערב (שני) במהלך עוד משחק מאכזב מבחינתו ובזמן שהפועל קטמון בפיגור מול הפועל כפר סבא, הקשר הוותיק הוחלף בדקה ה-62 ולא קיבל זאת יפה, בלשון המעטה. הוא ברח מיד לחדר ההלבשה, מבלי ללחוץ יד ליוסי מזרחי תוך שהוא סופג קריאות בוז מהאוהדים האדומים. כמה דקות לאחר מכן, שב לשבת ביציע כשהוא עוטה כיפה על ראשו.

"אני עושה חילופים לפי מה שנראה לי, בשביל זה אני המאמן. לפעמים זה מצליח ולפעמים לא", התחמק מזרחי כשנשאל על תקרית ערן לוי וגם ענה על השאלה מדוע לא היה זה שבעט את הפנדל במחצית הראשונה: "זאת החלטה שקיבלנו מזמן, עוד אחרי הפנדל השני שהחמיץ. אין קשר למה שקרה היום".

מאמן קטמון ניסה להסביר את ההפסד, שסיבך אותה משמעותית בקרב על כרטיס לליגת העל: "מאוכזב מאוד, אבל הקבוצה הטובה יותר ניצחה. במחצית הראשונה עוד היינו במשחק ועשינו הרבה מהלכים טובים, אבל ספגנו שני שערים משטויות שלנו. בחצי השני לא הגענו בכלל".

"האם יש סיכוי שנעלה ליגה? ברור, אבל אם נשחק כמו במחצית השנייה אין סיכוי. טוב שאנחנו לא נאבקים על הירידה. מקווה שניראה משחק הבא אחרת", המשיך לוי. "כל משחק קשה וקריטי, נצטרך להביא איכויות למשחק כי אם נשחק כמו היום אין לנו סיכוי בכלל".