עופר טסלפפה: "לא אמשיך בנס ציונה"

המאמן לא יתקדם לליגת העל. צפו בחגיגות העלייה

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.05.19 - 21:07
תחילת כתבה

בתום דרמה אדירה, הסיפור נגמר: סקציה נס ציונה העפילה הערב (שני) לליגת העל. הכתומים של עופר טסלפפה סיימו בתיקו 1:1 עם הפועל ר"ג באצטדיון הלאומי לשעבר וחזרו אחרי 51 שנה לליגה העליונה. סהר לוי, הקפטן שגדל במועדון, כבש את השער המוזהב ששלח את המועדון לבמה המרכזית של הכדורגל הישראלי.

מאמן הסקציה, עופר טסלפפה, התראיין בסיום והטיל את הפצצה: האיש שהגיע למועדון הכתום לפני שלוש שנים, והעלה את הקבוצה מליגה א' ללאומית, ומהלאומית לליגת העל, עוזב. טסלפפה לא מחזיק בתעודת "פרו", הדרושה כדי לעמוד על הקווים בליגה הבכירה, והבהיר: "אני לא מתכוון לעבוד כ'מאמן צללים', נס ציונה הציעה לי להמשיך בכל תפקיד ואני סירבתי. אני אוהב את המקום הזה, אבל החלטתי להמשיך הלאה. כל מאמן שואף לאמן בליגה הראשונה, וזה בהחלט צבט בלב, אבל מה שצריך לקרות, יקרה".

"זו לא עלייה רגילה", אמר המאמן, נרגש: "רצינו בתחילת העונה רק לשרוד, והמטרות של הקבוצה הלכו וגדלו ככל שהעונה התקדמה. יש כאן הנהלה מצוינת שנותנת לעבוד, צירפנו שחקנים שהתאימו לקבוצה והאמינו בדרך. אין מאושר ממני, בטח לאור ההמשכיות של הקבוצה, שבעה שחקנים המשיכו איתנו מליגה א' ומגיעה איתנו לליגת העל וזה הישג ענק". טסלפפה התייחס גם לעתיד המועדון אחריו: "ברור שלסקציה יש סיכוי להישאר בליגת העל. חדרה שרדה, וגם הקבוצה הזו מסוגלת. עם התמיכה הנכונה מצד ראש העיר, יש כאן יכולת לעוף קדימה".

גם יו"ר ההתאחדות, משה (שינו) זוארץ, בירך את שתי הקבוצות: "ברכות לסקציה נס ציונה ולהפועל כפר סבא על ההעפלה לליגת העל בסיום מותחן מורט עצבים. אחרי החגיגות והשמחה הגדולה, חשוב להשכיל לבנות קבוצות ראויות כדי להמשיך גם בליגת העל את סיפור הסינדרלה הקסום של שני המועדונים".

צפו בראיון עם טסלפפה >>

הדפס