נצרת עילית: "לבדוק את התנהלותו של אנטבי"

המועדון יפנה לוויצמן יער בעקבות "שיחות עם אנשי עפולה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.05.19 - 22:04
תחילת כתבה

לאחר שלא הצליחה להעפיל לליגת העל, הפועל נצרת עילית הודיעה הערב (שני) כי תפנה בבוקר להתאחדות לכדורגל ולחברת ויצמן יער בבקשה לבדוק את התנהלותו של המאמן יגאל אנטבי, במשחק בין הפועל עפולה להפועל כפר סבא שעלתה על חשבון הצפוניים לליגת העל בתום דרמה שנמשכה עד לדקה ה-98. במועדון טוענים כי העילה לכך היא שיחות שקיימו עם שחקנים וחברי ההנהלה של הפועל עפולה".

מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם, אמר לערוץ הספורט: "היו במשחק של עפולה חילופים הזויים של יגאל אנטמי. הוציא את השחקן הכי טוב במגרש ואחרי זה את הכובש השער. הוא גם לא עלה עם ההרכב הכי חזק וזה קצת מפריע לי. אני הולך לישון עם מועקה בעקבות ההתנהלות של אנטבי".

"מה שקרה בעפולה זה חבל מאוד", אמר בסיום ירון הוכנבוים מאמן הפועל נצרת עילית שגבר 0:1 על בית"ר ת"א/רמלה. "כפ"ס עושה פלייאוף מדהים ואני מקווה שכל המשחקים כשרים. אנחנו מקבלים מידע על דברים לא הוגנים שהיו בשבוע שעבר. בסוף לא היינו טובים בפלייאוף. לפעמים הדברים תלוים בשפיץ של הנעל. יש לי כאב גדול על כך שנצרת עילית לא עלתה".

בעפולה אמרו בתגובה: "אנחנו מבינים את אכזבתם של ראשי נצרת עלית ומצפים מהם שלא ימהרו להכפיש אנשים. באותה הזדמנות אנו מברכים את נס ציונה וכפ״ס לרגל עלייתן לליגת העל".