תורג'מן מועמד לאימון נס ציונה בליגת העל

עשוי להחליף את טסלפפה. ראש העיר בוקסר הבטיח: "נישאר בליגה הבכירה 10 שנים". התקציב הצפוי: 15 מיליון ש"ח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.05.19 - 07:03
תחילת כתבה

המתנה בת 51 שנים הסתיימה בנס ציונה והלילה (בין שני לשלישי) העולה הטרייה לליגת העל, יחד עם מאות אוהדים, חגגה את ההעפלה המפתיעה ברחבת העירייה, כשבלי קשר במועדון עוד מתכננים לקיים נשף עלייה גדול ומיוחד.

בין החוגגים אפשר היה למצוא גם את ראש עיריית נס ציונה, שמואל בוקסר, שבירך את הקבוצה וגם שיחרר הצהרה לקראת ההכנות לליגת העל: "אני מאושר על ההישג ומבטיח שתהיה בנס ציונה קבוצה טובה. עשר שנים נהיה בליגת העל". ראש העיר הבטיח שיסייע למועדון והתקציב בעונה הבאה צפוי לעמוד על 15 מיליון ש"ח.

על הערב החגיגי העיבה ההודעה של המאמן, עופר טסלפפה, כי לא ימשיך במועדון. טסלפפה, שהעלה את נס ציונה שתי ליגות תוך שנתיים, לא מחזיק בתעודת פרו ולא רצה לשמש כ"כינור שני", למרות שבהנהלה רצו שיישאר. המועמד המוביל להחליפו הוא עמיר תורג'מן, שאימן העונה את בני סכנין. שמות נוספים שהוזכרו הם של יובל נעים וזיו אריה. יו"ר הקבוצה, אלי כהן, יצטרך לקבל החלטה יחד עם חברי ההנהלה בנוגע לעמדת המאמן ולאחר מכן יחלו בבניית הסגל.

נראה כי לא מעט שחקנים צפויים להישאר במועדון - עמית שמש, צליל נחמיה, איתי עוזרי, בן סיטלקול, נג'יה קבהה הם רק חלק מהרשימה. בנס ציונה יצטרכו לקבל החלטה בנוגע לאושר אבו, אחמד שעבאן, אופיר חמו, אמנון טדלה ועידו אקסברד. אדר אוואט ישוב למ.ס. אשדוד, בן שמעוני לבני יהודה ודור גלילי הפצוע למכבי תל אביב. במועדון היו רוצים לראות את נאור סבג ורז שטיין ממשיכים, אך נראה כי השניים מעוניינים לעזוב. בנס ציונה טוענים כי סבג מבוקש בהפועל תל אביב ושטיין מחזיק במספר הצעות מליגת העל וביניהן, הפועל חדרה.

בתוך כך, האיצטדיון בנס ציונה אינו מאושר לקיום משחקים בליגת העל ובמועדון מעוניינים להכשירו. במקביל נפתחו שיחות עם ראשון לציון, כשגם שם האיצטדיון זקוק לשיפוץ, אך מצומצם יותר. בנס ציונה פסלו אפשרות שיארחו את משחקיהם באיצטדיון הי"א באשדוד, וזאת בשל המרחק שעלול למנוע מהאוהדים להגיע.

הדפס