הפועל ת"א ביקשה לחדש את המו"מ על מוגרבי

סכנין דורשת מיליון ש"ח תמורת שחרורו. קנדיל עשוי להישאר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.06.19 - 10:21
תחילת כתבה

לאחר שירדה ללאומית ומינתה מאמן בדמותו של ניסן יחזקאל, בני סכנין החלה בשיחות עם שחקניה לקראת העונה הבאה. באופן טבעי, הראשון שעימו ישבו היה כוכב הקבוצה, פיראס מוגרבי, שרצה לעזוב את הקבוצה והחזיק בהצעות ממכבי נתניה והפועל ת"א. הקשר קיבל הצעה לחוזה חדש, אך סירב.

לאחרונה נפגש מוגרבי עם ראש עיריית סכנין, ד"ר ספואת אבו ריא שהבטיח לו שהמועדון ישלם מענק עלייה. כעת כשנראה היה שהנושא סגור, לאתר ערוץ הספורט נודע כי האדומים עדיין לא הרימו ידיים: הנהלת הפועל פנתה לסכנין וביקשה לחדש את המו"מ על גובה דמי השחרור, אך סכנין דרשה תחילה מעל מיליון ש"ח עבור שחרורו. הקבוצה מהליגה השנייה זקוקה להכנסות, ובמידה ומוגרבי יעזוב אף תחסוך סכום של כחצי מיליון ש"ח.

סכנין כבר קיבלה לפני כחודש הצעה ממכבי נתניה על סך חצי מיליון ש"ח וסירבה, כך שהסכום אותו תדרוש מעתה ינוע בין חצי מיליון למיליון ש"ח. בעבר גם הציעה הפועל לסכנין את פייסל מוליץ', כמי שיעבור במסגרת עסקת העברה אפשרית.

בתוך כך, במועדון נפגשו עם הבלם מארון גנטוס והקשר איהאב גנאים. גנטוס צפוי להאריך את חוזהו במועדון, בעוד עם גנאיים ישנם פערים גדולים. הקשר מסיים בסוף העונה את חוזהו ויהפוך לשחקן חופשי. מי שככל הנראה יישאר בקבוצה הוא השוער, מחמוד קנדיל, לאחר שאופציית הפועל חדרה ירדה מן הפרק. מוחמד גדיר מחזיק בהצעות מליגת העל ועשוי לעזוב. סימני שאלה עדיין מרחפים בנוגע לעתידו של מהרן ראדי, שנחשב למשתכר הגבוה ביותר במועדון, ולא מוכן לוותר על חוזהו לעונה הקרובה.