הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ערן לוי: "נתתי את חיי לנתניה והתאכזבתי"

הקשר ירה ב'חמש באוויר': "קלינגר ולוזון? לא אבכה. רעב לכדורגל". צפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.07.19 - 15:25

תגיות: ערן לוי

תחילת כתבה

חודש לאחר שנדחה שוב ע"י אייל סגל ומכבי נתניה, ערן לוי עדיין מחפש בית חדש בכדורגל הישראלי. הקשר, שסיים את העונה שעברה בצורה מאכזבת במדי הפועל קטמון, התראיין היום (שלישי) בתכנית הרדיו "חמש באוויר", התייחס שוב ליחסים עם היהלומים ופיזר מעט את הערפל לגבי המשך דרכו בנוף הישראלי.

"אין תירוץ לכך שפוסלים שחקן כאילו הוא לא קיים", הסביר לוי את הפרידה מהקבוצה בה הצליח יותר מכולן. "הייתה לי שיחה קשה ולא נעימה עם בעל הבית של מכבי נתניה, אייל סגל. אף אחד לא יודע מה היה שם. אני אישית נפגעתי מכך שלא הציעו לי חוזה לכמה שנים. ביקשתי חוזה כמו כל שחקן אחר במכבי נתניה ואמרו לי שאין חוזה לשנתיים במועדון, למרות שגיליתי שכן היו. זה איכזב אותי, נתתי את החיים שלי למועדון הזה".

לוי המשיך והתייחס גם לפרידה מבית"ר ירושלים, שהחלה את כדור השלג שלא נעצר עד היום: "עברתי עונה חלשה ולא טובה שלא מאפיינת את ערן לוי. להגיד לך מה לוזון וקלינגר עשו לא בסדר? אני לא הטיפוס הזה, אני לא אתבכיין. מה אפשר לצפות משחקן שלא שיחק? הגעתי שבור להפועל קטמון. עשיתי טעות כשעזבתי את מכבי נתניה, אבל יש לי חבר - עדן בן בסט - שעשה טעות וחזר להפועל חיפה".
 
בנוגע לעתיד הוסיף: "הייתה לי שיחה עם כפר שלם ואום אל פאחם. אני חולה כדורגל, אני לא יכול להיות בלי מסגרת ולא להתאמן. זו פעם ראשונה מאז גיל 16 שאני לא יוצא למחנה אימון. אני רעב לכדורגל. אני לא מחפש לגנוב את ההצגה או להיות הקפטן. אני מגיע לשחק כדורגל בשביל הקבוצה שסגרתי איתה חוזה. מה שאני מביא זה בונוס".