פארסה: אחרי שפוטר, הדרי חזר לאום אל פאחם

שעות בודדות לאחר הפרידה, המועדון הודיע על המשך ההתקשרות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.09.19 - 13:59

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

פארסה מגוחכת. הפועל אום אל פאחם הספיקה תוך שעות בודדות בלבד להיפרד ממאמנה היחסית חדש, שמעון הדרי, ולאחר מכן לחזור בה ולהודיע על כך שהמאמן ימשיך. שני הפסדים הספיקו להנהלת המועדון לבצע זעזוע על הקווים, לאחר שיו"ר המועדון, מוחמד אבו שלמה, הודיע אמש (ראשון) לשמעון הדרי על סיום תפקידו.

אולם, לאחר מכן בהודעה רשמית של המועדון, התבשר כי שמעון הדרי ימשיך לעמוד על הקווים: "אחרי שיחת הבהרה שנערכה בין הנהלת מועדון הפועל אום אל פחם לבין המאמן, סוכם בין הצדדים על המשך עבודתו של שמעון הדרי בקבוצה והובלתה קדימה. הנהלת המועדון מאמינה בשמעון הדרי ובצוות המקצועי וביכולתם להוביל את הקבוצה. ההנהלה והצוות המקצועי ימשיכו לחפש חיזוק נוסף. אנו מבהירים בזאת כי הודעות רשמיות שנוגעות למועדון ולקבוצותיו השונות נמסרות אך ורק דרך דובר הקבוצה ג'בארין באסל והעמוד הרשמי, ולא דרך כלי תקשורת כאלה ואחרים".

הדרי היה זה שהעלה את הקבוצה מליגה א' לליגה הלאומית ונחשב לאהוב מאד. בקרב העולה החדשה רצו הצלחה מן הפתיחה, אך הגיעו הפסדים לבני סכנין והפועל רמת גן בשני המחזורים הראשונים, מה שהוביל להחלטה הראשונה.

זוהי הפעם השנייה שהדרי היה אמור לעזוב ובסוף נשאר. במהלך הפגרה הדרי הודיע על עזיבתו, זאת בשל אי הסכמה בנוגע לרכש, אך לבסוף התרצה וחזר בו. המאמן העביר הודעה בקבוצת הווטסאפ הקבוצתית: "בוקר טוב אתמול בשעת לילה מאוחרת קיבלתי טלפון מיו"ר הקבוצה אבו שלמה להגיע היום לסיום עבודתי כמאמן הקבוצה, כמובן שאגיע היום לאום אל פאחם. רגע לפני שזה יפורסם בתקשורת רוצה שתהיו אתם הראשונים לדעת. נפרד מכם ואומר לכם למרות ההפסד הכואב שיש קבוצה של גברים אמיתיים שעשו את המקסימום במשחק. אלו הם כללי הכדורגל, מרגיש הכי טוב לומר גם להנהלה תודה על העונה ושני מחזורים. נהניתי מכל רגע, בהצלחה בהמשך".

בשעות מאז ההודעה על העזיבה, שמות רבים המועמדים להוביל את הקבוצה. ביניהם של יובל נעים, שאימן בעונה שעברה את מ.ס. אשדוד. כמו כן, גם שמו של ירון הוכנבוים, שהיה קרוב לעליית ליגה עם הפועל נצרת עילית (הפועל נוף הגליל כיום) הוזכר.