הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אין מנוס מפרידה: פיצוץ בין לוי לברקוביץ'

הקשר נזרק מאימון אום אל פאחם. מה הוביל לכך? הסיפור המלא ב-"5 באוויר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.12.19 - 14:43
תחילת כתבה

 רק לפני כשלושה שבועות ערן לוי הצטרף להפועל אום אל פאחם, אך נראה שהרומן של הקשר הוותיק בקבוצה מהליגה הלאומית היה קצר מהרגיל. באימון שערכה הבוקר (שלישי) הקבוצה, ערן לוי התעמת עם המאמן ניר ברקוביץ', שזרק אותו מהאימון.

אתמול, אום אל פאחם ניצחה 0:1 את הפועל עכו, ורשמה ניצחון שלישי ברציפות. ערן לוי לא שותף במשחק, למרות שהמאמן ניר ברקוביץ' הקים אותו להתחמם. הבוקר, השניים ערכו שיחה, בה לפי עדויות המאמן אמר לשחקן: "אני הוצאתי אותך מהקבר והצלתי לך את הקריירה". הדבר עורר את זעמו של לוי, שמצדו עלה לאימון, אך התעלם מברקוביץ' ודיבר עם הסובבים בהפגנתיות במהלך התדרוך שלו לשחקנים, מה שגרם לזעם אצל המאמן, שהחליט כתגובה לשלוח אותו לחדר ההלבשה.

יו"ר אום אל פאחם, אחמד אבולעם, גיבה את ברקוביץ' כשעלה לשידור ב"חמש באוויר": "יש סמכות אחת ויחידה באום אל פאחם והיא ניר ברקוביץ'. זה שערן לוי קם להתחמם ולא נכנס, זה שיקול של מאמן. אנחנו כהנהלה מקבלים כל החלטה וכל זמן שהמאמן עובד אצלנו, נגבה כל החלטה שלנו. המאמן החליט לא לתת לו לשחק וזו החלטה שלו שאנחנו מגבים".

"ערן קצת מאוכזב, ניר קצת התעצבן משפת הגוף שלו", המשיך אבולעם. "אם ניר ברקוביץ' יגיד שהוא לא רוצה את ערן לוי בקבוצה, הוא לא יהיה באום אל פאחם. ניר דיבר עם השחקנים, ערן לא התייחס להסבר של ניר לשחקנים. העיפו אותו מהאימון, אבל עוד לא מהקבוצה. ערן לוי זלזל בניר ברקוביץ' ולכן נזרק מהאימון". בהמשך הודה היו"ר: "אנחנו בדרך לפרידה מערן לוי".

היו"ר הנוסף של הקבוצה מהלאומית, מוחמד אבו שלמה, סיפר על השתלשלות האירועים הבוקר: "ערן לוי קיים לפני האימון שיחה עם המאמן, ניר ברקוביץ' והשניים עלו לאימון. כעבור עשר דקות הודיע לוי כי הוא לא מעוניין להמשיך באום אל פאחם ושסוכנו ישוחח עמם. מאוד רצינו את ערן לוי וברקוביץ' הבטיח לו שישחק הרבה. אסור לקבל החלטות ברגעי כעס ונקבל את ההחלטה הכי טובה לאום אל פאחם".