לוזון זעם: "מה שקורה במושבה זו שערורייה"

מאמן מכבי פ"ת: "לא הגיוני ש-5 קבוצות משחקות באותו מגרש"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.12.19 - 21:26
תחילת כתבה

אם למישהו היה ספק מי הקבוצה הבכירה בליגה הלאומית, מכבי פ"ת נתנה לו הערב (שני) תשובה מוחצת. המלאבסים דרסו 0:4 את הפועל ראשל"צ השניה ופתחה פער של שמונה נקודות בפסגה. בנוסף, זה היה ניצחון משמעותי מאוד עבור משפחת לוזון. השאלה לאיזה צד במשפחה. אבי, הבעלים של פ"ת, הביס את עמוס, הבוס של הכתומים.

למרות הניצחון, מאמן מכבי פ"ת גיא לוזון התלונן על המשטח באצטדיון המושבה: "אני חייב לומר דווקא אחרי ניצחון, שמצב המגרש פה הוא רע מאוד. לא יכול להיות שחמש קבוצות משחקות על אותו מגרש. זה בגדר שערורייה, ההתאחדות או המנהלת חייבות למצוא פתרון. כדי שהרמה תעלה צריך מתקנים טובים". המאמן לא מיהר לשחרר הצהרות: "אין מה לדבר על שליטה בליגה, אנחנו עדיין לא באמצע הדרך. מכבי פ"ת זו הקבוצה הכי רעבה בליגה"

מאמן ראשל"צ, עופר טסלפפה, התייחס להפסד: "פתחנו טוב את המחצית השניה והגענו למצב מצוין כדי להשוות, אבל לצערי נעלמנו אחרי זה. זו תקופה כזו שהולך לנו קשה ואנחנו לא נראים טוב. אין ספק שצריך לעבוד יותר. הגישה שלנו צריכה להיות אחרת. ספגנו שערים קלים, סף שבירה שלנו נמוך ואני מאוד מאוכזב. היינו ההגנה הכי טובה בליגה וקיבלנו סטירה מטורפת".