למרות המקום השני: טסלפפה פוטר מראשל"צ

המאמן: "הופתעתי מאוד מהמהלך". נעשתה פנייה לקורצקי ולדגו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.01.20 - 13:27

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

הפועל ראשון לציון הודיעה היום (ראשון) על פיטוריו של המאמן, עופר טסלפפה. הקבוצה אומנם מדורגת במקום השני בליגה הלאומית, אך ניצחה פעמיים בלבד שמונת המשחקים האחרונים בכל המסגרות, מה שגם להנהלה לבצע את הזעזוע.

בהודעה שפרסם היום המועדון נכתב: "המועדון מודה לעופר על התקופה בא הוא אימן במועדון ומאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו. המועדון מחפש מאמן ובימים הקרובים ימונה מאמן אחר". המועמדים לרשת את טסלפפה הם מנחם קורצקי ומסאי דגו, שפתחו את העונה בליגת העל, ונעשתה אליהם פנייה. עד שיומה מחליף, מי שיעביר את האימונים יהיה עוזר המאמן, אייל ברוך.

טסלפפה העלה בעונה שעברה את סקציה נס ציונה לליגת העל, אך לא המשיך איתה מחר שלא החזיק בתעודת פרו. הקיץ הוא מונה למאמן בקבוצה מעיר היין, אך למרות שהוליך אותה למקום השני, הוא פוטר בעקבות התוצאות האחרונות.

טסלפפה אמר לערוץ הספורט: "הופתעתי מאוד מהמהלך. גם בכדורגל שלנו, נדיר מאד שמפטרים מאמן בשלב הזה של העונה, כשהקבוצה שלו ניצבת במקום השני, בפער של 2 נקודות מהדולקות אחריה. אבל בסוף ההחלטה היא של בעל הבית ואת הסיבות השיקולים צריך לבדוק מולו. אני שלם לחלוטין עם כל מה שעשיתי העונה בראשל״צ, ומעבר לזה, ומאחל להם בהצלחה".