אבו יונס: "הליגה חוזרת, אין מקום להצבעה"

יו"ר סכנין במסר למתנגדות: "אל תפגעו בערך הספורטיבי"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.05.20 - 09:15
תחילת כתבה

הליגה הלאומית גועשת לאחר ההחלטה לחדש אותה. כבר בשיחת הזום המשותפת של ראשי הליגה וליגת העל עם המנהלת, נרשמה התנגדות למהלך מצד מועדונים רבים.

מנגד, להחלטה יש גם תומכות נלהבות ובראשה בני סכנין. יו"ר הקבוצה, מוחמד אבו יונס שם מאחור את האירוע המפחיד שעבר השבוע וכבר מתכונן לחזרת הליגה: "זו בשורה נהדרת לחובבי הכדורגל, כולם רוצים הכרעות על כר הדשא".

אבו יונס התייחס גם להתנגדות: "הליגה חוזרת, אין מקום להצבעה בנושא. אני בטוח שאף מועדון לא רוצה לפגוע בערך הספורט ובחובבי הכדורגל. המנהלת והממשלה יסייעו למועדונים". סכנין רחוקה ארבע נקודות מהמקום המוביל לליגת העל. "תעלה רק קבוצה שמגיע לה, אני בטוח שמכבי פתח תקווה והפועל ראשון לציון חושבות כמוני", אמר היו"ר.

אבו יונס לא היחיד שמרוצה מההחלטה. יו"ר הפועל אום אל פאחם, מוחמד אבו אלעם ומוחמד סולימאן "אבו שלמה" הודו שכדורגל ללא קהל פוגע בקבוצה, שכן מדובר במועדון בעל קרב. אבו אלעם ואבו שלמה: "אנו מברכים את חזרת הכדורגל ומודים לארז כלפון ופקידי המנהלת, ההתאחדות ושרת הספורט על חזרת הכדורגל. אנו מאמינים בלהכריע את העולות אך ורק על כר הדשא. שרת הספורט והמנהלת הבטיחו לקבוצות שיעבדו על מנת לפצות את הקבוצות בנזקים ובהפסדים בגלל הקורונה".