שתי עליות בעונה? פרץ מונה למאמן ראשל"צ

מאמן כפר שלם, שעלה איתה מליגה א' ללאומית, ינסה לרשום שיא: שתי עליות ליגה בעונה אחת. הניסיונות לשכנע את יובל נעים להגיע לכתומים לא צלחו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.06.20 - 12:22
תחילת כתבה

כזה דבר לא רואים בכל יום: עומר פרץ, מאמנה של הפועל כפר שלם, קיבל היום (חמישי) שחרור ממועדונו עד לסיום העונה - ומונה למאמנה של הפועל ראשון לציון. פרץ, שהעלה את כפר שלם לליגה הלאומית, יחליף בתפקיד את מנחם קורצקי, שעזב בשל סיבות רפואיות, וינסה להצעיד את הקבוצה מעיר היין לליגת העל. על מועמדותו של פרץ פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

פרץ, יש לציין, אמור לעזוב את ראשון לציון בתום העונה - ולהדריך את כפר שלם בלאומית. הקשרים הטובים בין משה דמאיו, נציגו של עמוס לוזון בראשל"צ, לבין העולה החדשה תרמו לחתימת העסקה המיוחדת הזו. פרץ בן ה-34 פרש ממשחק פעיל בשל פציעה ואימן בקבוצות הנוער של הפועל תל אביב והפועל רמת גן. לפני כפר שלם, אימן את הכח רמת גן.

עומר הוא בנו של ויקי פרץ, מגדולי השחקנים של מכבי תל אביב. בדומה לאביו, הוא שיחק אצל הצהובים וגם אצל היריבה העירונית. פרץ ינסה לעשות דבר תקדימי - עליית ליגה עם שתי קבוצות בעונה אחת. כזכור, שמעון הדרי בעונה שעברה השאיר את עירוני ק"ש בליגת העל והעלה את הפועל אום אל פאחם ללאומית.

ראשל"צ ניסתה תחילה לצרף את אופיר חיים, אך זה סירב להצעה. ההנהלה נפגשה עם יובל נעים, אבל הבעלים של אדומים אשדוד, רוני חג'ג', הטיל וטו על המהלך. בראשל"צ ניסו לשכנע את נעים, אך ללא הצלחה, והחליטו בלילה להמשיך לאופציה של פרץ, שצפוי להיות המאמן הרביעי שיעמוד על הקווים אחרי עופר טסלפפה, מנחם קורצקי ורון קופרלי.