חגיגה בלי מגיפה: לשחקני סכנין אין קורונה

הקבוצה מהמגזר ערכה בדיקות. שחקן עכו סובל מתסמיני הנגיף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.06.20 - 18:31
תחילת כתבה

בני סכנין עשתה צעד חשוב בחזרה לליגת העל וגם הייתה חלק מהפרה בוטה של הנחיות הקורונה, אבל אם חשבתם שהיא תינזק בריאותית, הגיעה היום (ראשון) התשובה. הקבוצה מהמגזר ערכה בדיקת קורונה לכלל הסגל ועובדיה והתוצאה של כולם שלילית.

"הצהרתו האחרונה של אבו יונס 'אין קורונה בסכנין' באה על פי מידע רשמי ומעקב אשר מנהל המוקד יחד עם צוות הקורונה של העיריה. כל התשובות שליליות. בריאות לכולם", נמסר מהמועדון.

בתוך כך, עוד חשש מקורונה בליגה הלאומית. טאקויה מורייאמה, קשרה היפני של הפועל עכו, התלונן בפני המועדון על חולשה ותסמינים שונים, כולל איבוד חוש הריח, וצפוי לעבור בדיקת קורונה מחר בבוקר.

הפועל עכו מתמודדת נגד הירידה, ומחר מצפה לה משחק נגד הפועל נוף הגליל. במידה והבדיקה תהיה חיובית, כל הקבוצה תצטרך להיכנס לבידוד. עפולה הודיעה בשישי למנהלת כי קשרה יובל טיטלמן מדווח על תסמיני הנגיף ונעדר מאימונים מזה מספר ימים. היום הוא צפוי לעבור בדיקת קורונה.

בני לוד כבר נמצאת בבידוד עד יום רביעי, בעקבות שהייה לצדו של חולה מאומת (נהג האוטובוס של הקבוצה).

עתיד הפלייאוף התחתון בליגה הלאומית לא ידוע, בשל המקרים האחרונים. הפועל עפולה הגישה הבוקר צו מניעה לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל במטרה לדחות את המשחקים שנותרו, על מנת לשמור על ספורטיביות ולקיימם במקביל.