הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסכן חיים": צפו בפציעה של עבדה

קשר פ"ת נפצע מקיר הבטון בנס ציונה. הלקחים יופקו?

סהר דיין
סהר דיין  28.06.20 - 20:17

האם המגרש בנס ציונה ראוי לארח משחקים בליגות המקצועניות? ניתן לתמונות לדבר. ביום חמישי האחרון, במהלך ה-0:1 של בית"ר ת"א/בת ים על מכבי פתח תקווה בליגה הלאומית, נרשם אירוע קיצוני באצטדיון. חלוץ המלאבסים, ליאל עבדה, נקלע לתיקול על קו החוץ של המגרש והושלך על חומות הבטון, שנמצאות ממש מאחורי השער. למרבה המזל, עבדה רק פתח את הראש ולא נגרם לו נזק גדול יותר, אך האירוע הזה יכול היה להסתיים הרבה יותר גרוע.

"זה לא הגיוני שיש חומה מבטון במרחק של שני מטר מקו המגרש. זה מסכן חיים", אמר עבדה לערוץ הספורט. "לא נתפס שהמגרש הזה מאושר בליגה מקצוענית. אני לא מסוגל לחשוב איך זה היה יכול להיגמר. למזלי רק פתחתי את הראש ואני מודה לאלוהים שזה נגמר בצורה כזאת. האירוע הבא באצטדיון נס ציונה יכול לגמור שחקנים בשניות".

מנהל האצטדיון, יגאל כרמי, הגיב לדברים: "גם אם היה מרווח של חמישה מטרים מקו החוץ זה היה יכול להסתיים באותה תוצאה. בחנו את העניין עם המנהלת ונמקם ספוגים לאורך הקירות כדי לשמור על בריאות השחקנים, אבל זה יקרה רק בעונה הבאה".

"נשאר עוד משחק אחד לסיום העונה", המשיך כרמי. "המנהלת אישרה את המגרש ואנחנו נעמוד בכל הדרישות הרלוונטיות. האצטדיון קיים מ-2004 ומקרה כזה לא עלה לי לראש ועדיין לא קרה בעבר. צר לי על הפגיעה שעבדה ספג ונדאג לטפל במה שצריך. זה לא האצטדיון היחיד שנמצא במצב הזה בארץ. מדובר באירוע חריג וברגע שהמנהלת תוציא הוראה, הטיפול יעבור גם למגרשים אחרים".

יש לציין כי סקציה נס ציונה מארחת באצטדיון רמת גן, וכרמי הבהיר כי האצטדיון המקומי לא מאושר לליגת העל בגלל כמות המושבים וחוסר בעמדות הצילום, ולא בשל מידותיו הצרות והמרחק מחומות הבטון.

המנהלת בתגובה: "ביקשנו ממנהל האצטדיון לשים ספוגים על חומות האצטדיון".